TRABLE S LÁSKOU ve Specialistech: Kdo je tajemný muž Zuzany Kajnarové?

Aktualizováno 28.2. 2017 17:10
Zdroj: TV Nova

V krimi seriálu Specialisté řeší hlavní postavy nejen nejrůznější detektivní případy, ale také osobní problémy běžného života. Jediná žena v týmu, Zuzana Kajnarová nechce žít jen prací, chce se mít domů ke komu vracet. Jenže to v její pozicic není vůbec jednoduché...

Přehrát poslední díl

Zuzana Kajnarová alias kapitánka Májová je jako vyšetřovatelka velmi úspěšná. Byla by schopná okamžitě převzít velení celého týmu. Jenže jako žena mezi třemi muži to nemá vůbec jednoduché. Navíc touží po tom, mít se ke komu vracet a vedle práce vést i soukromý život.

Zuzana Kajnarová
Zdroj: TV Nova Krásná Zuzana Kajnarová se po boku tří mužů - vyšetřovatelů stala hvězdou nového kriminálního seriálu Specialisté. Jako drsná komisařka Májová teď řeší nejrůznější kriminální případy. Jak zvládá sladit náročné natáčení s péčí o dvě děti?

Major Vondráček na lásku, zdá se, úplně zanevřel. Poté, co mu zemřela žena a on vychovával dceru sám, se naplno ponořil do své práce, která ho baví. Kapitán Loren má zase malého syna, ale přítelkyni žádnou. Kuba Štáfek, který hraje dalšího z vyšetřovatelů, loví holky po barech, ale tu pravou ne a ne najít.

Specialisté 3.díl - 3
Zdroj: Oficiální zdroj

Jedinou ženou v týmu je krásná a tak trošku drsná kapitánka Májová. V posledních dílech řeší nejen pracovní povinnosti, které se mohou ozvat nejen ve dne, ale i v noci. Stýká se s Tomášem, se kterým je to v momentě, kdy jsou spolu, vždycky krásné. Jenže pak ženatý Tomáš musí za manželkou a dětmi. Zuzaně pomalu ale jistě dochází trpělivost, když se jí Tomáš neustále vymlouvá na povinnosti doma.

Zuzaně navíc nepřidává, že kolegové v práci neustál vyzvídají, kdo je oným tajným ctitelem. Ráda by se jim pochlubila, ale má strach, že by kolegové Tomáše nepřijali. Zvlášť kdyby zjistili, že je ženatý...

SMRT NA PŮDĚ ŠKOLY: Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku? Podívejte se na exkluzivní ukázku - 1
Zdroj: TV Nova Vyšetřovací tým Specialistů bude už dnes večer řešit smrt na půdě vysoké školy. Komu ležel profesor ekonomiky v žaludku natolik, že ho zastřelil? Podívejte se na ukázku!

Přáli byste Zuzaně jiného muže, nebo je pro ni Tomáš správnou volbou?

HLASUJTE V ANKETĚ! Jak by se vztah Zuzany a Tomáše měl vyvíjet dál?

Anketa

Jak by se měl vztah Zuzany a Tomáše vyvíjet dál?

Hlasovalo 26 lidí.

ČTĚTE TAKÉ:

DRSNÍ A POHLEDNÍ: Se kterým hezounem ze Specialistů byste šli na RANDE? HLASUJTE!

JAK VZNIKÁ KRIMI SERIÁL? Režisér Specialistů promluvil o základním stavebním kámeni celého natáčení

TV Nova