VÁNOČNÍ KAMEŇÁK není dokonalý: Nevyhnula se mu jedna zásadní chyba!

Publikováno 7. 12. 2018
Zdroj: oficiální zdroj

Úspěšná filmová série Kameňák přináší již pátý filmový díl, tentokrát sezónně naladěný Vánoční Kameňák! Tato vánoční komedie vás o adventní čas pobaví svým typickým českým humorem.

V Kameňákově se dějí neskutečné karamboly. Starosta Pepan (Václav Vydra) nemá klidný ani adventní čas. Přemýšlí, jak Kameňákov proslavit. S tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav) se rozhodnou, že na nedaleké hoře Říp postaví skokanský můstek. Svůj plán musí projednat s opilým a lehce nespolehlivým prezidentem republiky, s čímž jim má pomoci jeho mluvčí (Ladislav Hruška).

 

Vánoční Kameňák
Zdroj: Oficiální zdroj

Základem Kameňáku je soubor vtipů, které nikoho nešetří. Humor se strefuje do žen, mužů, tchýní, politiků, policistů, zvířat, pohřebnictví i erotiky.

Pamatujete si tyto hlášky?

„Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil.“

„Ztratila se nám tchyně! Kdo ji najde, dostane přes držku!“

„Dobrá nálada nevyřeší Tvé problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet!“

Vánoční Kameňák
Zdroj: Oficiální zdroj


Všimli jste si této chyby?

– Tvůrci filmu špatně zakamuflovali umělý sníh. V záběru na rodinný dům Pepana (Václav Vydra) je zřejmé, že se jedná o umělý sníh, protože se objevuje jen na jeho domě, zatímco vedlejší domy jsou čisté. Tato stejná chyba se sněhem je patrná i ve scéně na náměstí, kde je nápadně uříznutá vrstva sněhu, která v záběru náhle končí a celé prostředí náměstí je bez jakékoliv známky sněhové nadílky.

 

Vánoční Kameňák sledujte v pátek 7. prosince 2018 od 20:20 na TV Nova nebo v repríze na Nova Cinema ve středu 12. prosince 2018 od 23:40.
 

Nova.cz