VIDEO: Školačka Mila Kunis po boku Chucka Norrise! Málokdo ví o její první velké roli

Aktualizováno 17.8. 2018 15:36
Zdroj: TV Nova

Ne každý v mladém věku unese slávu a tlak veřejnosti a někteří se v dospělosti jen těžce dostávají ze stínů své slavné první role. To však není případ Mily Kunis! Víte, jaká byla její první větší role?

Herečka s ukrajinskými kořeny upoutá svým výrazným vzhledem. I ve svých 35 letech a po dvou dětech je stále šmrncovní. Proslavila se ještě teenagerka, deset let randila s další hereckou hvězdou Macaulay Culkinem, následně se dala dohromady se svojí první platonickou láskou Asthonem Kutcherem. Jaká však byla jako opravdu mladá dáma? Taková!

Mila Kunis v seriálu Walker Texas Ranger
Zdroj: TV Nova

Ve čtrnácti letech si zahrála po boku ikonického akčního hrdiny Chucka Norrise v seriálu Walker Texas Ranger. A ač se jednalo o první větší zkušenost, Mila dokázala diváky během 40 minut okouzlit natolik, že o rok později dostala první hlavní roli. Jednalo se o seriál Zlatá sedmdesátá. A i přes trochu divoký účes se stále nezapře, nemyslíte? Zvlášť okouzlující úsměv ji prozrazuje.
Mila Kunis - 2
Zdroj: isifa.com

Pokud máte rádi Milu Kunis, nezapomeňte zajít do kina na její nový film. Akční komedie Špión, který mi dal kopačky měla premiéru v českých kinech ve čtvrtek 16. srpna 2018. V ulítlé akční komedii se okouzlující brunetka prohání Evropou a nevynechává ani Prahu.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Špión, který mi dal kopačky: Jak dopadla akční komedie tohoto léta, která se natáčela i v Praze?

LÁSKA JAK Z ROMÁNU: První setkání Mily Kunis a Ashtona Kutchera? To by ani Shakespeare nevymyslel

Autor: Maci
 

Maci