Tahle kost že je Zuzanka z Letopisů Narnie? Dětská herečka pořádně vyrostla do krásy! FOTO

Aktualizováno 7.1. 2019 14:12
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň - 12
Zdroj: Oficiální zdroj

Letopisy Narnie vypráví o čtyřech sourozencích, kteří se skrze magickou skříň dostanou do jiného světa. Lucinka, Edmund, Zuzana a Petr se ocitnou v Narnii, která je kvůli prokletí čarodějnice Jadis, odsouzena k věčné zimě. Dospívající Zuzanu si v roce 2005 zahrála Anna Popplewell (30), která rozhodně vyrostla do krásy!

Lucinka, Zuzana, Edmund a Petr. Čtyři sourozenci, kteří si jen hráli na schovávanou. Pomocí magické skříně se jim ale podařilo dostat do Narnie, mírumilovné země plné mluvících zvířat, kentaurů, obrů a skřítků.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
Zdroj: Nova.cz

Čarodějnice Jadis ale zemi proklela a nastolila v ní stoletou zimu. Děti se rozhodnou čarodějnici postavit a kletbu zlomit.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
Zdroj: Nova.cz Takhle vypadá Anna Poppelwell dnes

Dospívající Zuzanu si zahrála Anna Popplewell, které je nyní třicet let. Herečka už malou holčičkou není dávno. Nutno podotknout, že pár let navíc ji prospělo. V současné době byste ji možná ani nepoznali. Muži po ní totiž musí šílet!

 

122

GALERIE: Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

Zdroj: Oficiální zdroj

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň - 12

Hodnocení:

Na pohádkový příběh Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň s emůžete podívat v 17:35 na Nova Cinema. V repríze se na něj můžete těšit ve středu 9.1.2019 od 15:55 na Nova Cinema.

han Nova.cz