ŠOKOVANÍ KOUČOVÉ The Voice: Řádová sestra má hlas lepší než největší hudební hvězdy! VIDEO

Aktualizováno 29.11. 2018 15:47
Zdroj: TV Nova

Italská řádová sestra Cristina má hlas jako zvon. Stala se díky němu hvězdou online světa poté, co vystoupila v italské obdobě televizní soutěže The Voice o nejlepší pěvecký talent. Hold jí složila mimo jiné herečka Whoopi Goldberg, která o filmové roli jeptišky ví své.

Pro své vystoupení si pětadvacetiletá sestra Cristina pocházející ze Sicílie vybrala píseň No One, kterou původně nazpívala zpěvačka Alicia Keys. Přímo v sále jí fandily i další sestry z jejího řádu. Vysloužila si obrovský potlesk a v šoku byli i koučové soutěže, kteří se ujišťovali, že jde o opravdovou sestru a nikoli pouhý převlek.Na dotaz jedné z porotkyň, co by na její poněkud netradiční vystoupení řekli ve Vatikánu, sestra Cristina s úsměvem odpověděla, že očekává telefonát od papeže Františka. „Protože on nás nabádá k tomu, abychom vyšli do ulic a šířili křesťanství, abychom říkali, že Bůh nám nebere, ale spíše dává," vysvětlila jeptiška.

Voice of Italy
Zdroj: oficiální zdroj

A neměla se čeho bát. Kardinál Gianfranco Ravasi, který zastává funkci vatikánského ministra kultury, v reakci na její vystoupení na sociální síti napsal: „Každý z vás dostal nějaký dar, a tak si jimi navzájem služte." Soutěž talentů The Voice of Italy nakonec vyhrála, vydala svůj první single a uzavřela smlouvu s hudební společností. Ve Francii získala Zlatou desku za 50 tisíc prodaných desek. Záznam její Blind Audition byl světově čtvrtým nejsledovanějším na YouTube.
 

Maci