Slečna Drsňák ve slovenském provedení: Dvě slovenské herečky spojily síly s Lucií Bílou!

Cuky Luky - film
Zdroj: TV Nova

Ztřeštěná komedie o nelehkém údělu nejen slovenských hvězdiček a rádoby celebrit, to je Cuky Luky Film. Aby vznikl, spojily se dvě slovenské aktérky televizních skečů s českým režisérem Snowboarďáků Karlem Janákem. V menších rolích je k vidění například česká slavice Lucie Bílá či slovenský humorista Milan Lasica!

Příběh vypovídá o tom, že showbyznys je drsným místem, kde se neudrží každý. V hlavních rolích se představuje bloggerka Cuky v podánní Petry Polnišové a bývalá Miss Luky v podánní Zuzany Šebové. Neuznávaná blogerka Cuky se seznámí s celebritou na výsluní Luky, čímž odstartuje příběh bláznivého přátelství.

Cuky Luky - film 3
Zdroj: ČSFD

Obě hlavní postavy spojuje jedna věc – chybí jim láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné dívky z lidu, tedy Cuky, vytvořit Miss. Jak vše ale bude probíhat, když tou obyčejnou dívkou z lidu je expertka přes trapasy?

Cuky Luky - film 2
Zdroj: ČSFD

Podle recenzí film nápadně připomíná Slečnu Drsňáka, a to od zkrášlovacích procedur přes výjevy ze soutěže krásy až po dramatický závěr.

Cuky Luky - 4
Zdroj: ČSFD
 

Obě hlavní představitelky mají za sebou již velmi zajímavé kariéry. Petra Polnišová vystudovala loutkové herectví. Zahrála si ve filmu Muzika, za který si vysloužila nominaci na Národní filmové ocenění Slnko v sieti. Získala i ocenění Talent roku a také cenu Stana Radiča

Cuky Luky FILM
Zdroj: facebook

Zuzana Šebová má vystudovanou bratislavskou Konzervatoř a stejně jako její kolegyně se několik let věnovala divadelnímu herectví. Se svým partnerem Michalem Kubovčíkem vystupovala v show Haló. Získala diváckou cenu OTO v kategorii herečka. Petra i Zuzana se na Cuky Luky Film podílely i jako scénáristky. 

Cuky Luky 1
Zdroj: ČSFD

NĚKOLIK ZAJÍMAVOSTÍ:

• V momentě, kdy herečka Luky mluví do interkomu, je zřetelně vidět, že jsou zpětná zrcátka v jednu chvíli zavřená a poté zase otevřená.

• Mezi závěrečnými titulky se nachází ještě jedna scéna.

• Zuzana Šebová a Petra Polnišová byly zároveň i scénáristkami filmu.

• Natáčelo se v Bratislavě, v Brně, v Trenčianských Teplicích, v Banské Bystrici a v Šamoríně.

• Lucie Bílá si ve filmu zahrála, protože má ráda skeče obou hereček.

113

GALERIE: Cuky Luky

Zdroj: ČSFD

Cuky Luky 10

Hodnocení:

Bláznivou komedii Cuky Luky Film uvidí diváci již v sobotu 5. ledna 2019 od 20:00 na TV Nova, v repríze pak ve čtvrtek 10. ledna 2019 od 23:40 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova