Smutný život komediální královny: Pohledná blondýnka z Přátel se vyrovnává s těžkou životní ránou

Anna Faris
Zdroj: TV Nova

Anna Faris je americká herečka známá především díky svým komediálním rolím ve filmech i seriálech. Od roku 2013 hraje hlavní roli v sitcomu Máma, který mohou diváci pravidelně vídat na Nova 2. Jaké jsou její nejslavnější role?

Mysteriozní komedie Scary Movie patří mezi oblíbené divácké snímky, díky čemuž se dočkala již několika dílů. První díl měl premiéru v roce 2000 a poslední čtvrtý pak v roce 2006. Jedná se o komediální parodování známých filmů. Anna Faris si zahrála ve všech dílech.

Anna Faris - Scary Movie
Zdroj: TV Nova

Žába k zulíbání je romantická komedie z roku 2002, kde si Anna zahrála jednu z hlavních rolí po boku Roba Schneidera. Příběh se točí kolem nejpopulárnější dívky ze školy, která se jednoho dne probudí jako muž ve středních letech a začne se snažit získat své tělo zpět.

Anna Faris - Žába k zulíbání
Zdroj: ČSFD

Na jaře roku 2011 přišlo na plátno nové dobrodružství "Méďa Béďa", které spojuje animaci s živými herci. Méďa Béďa se svým přítelem Bubem musí dokázat, že je chytřejší než průměrný medvět, aby nedošlo k uzavření parku, ve kterém žije. Na pomoc mu kromě místního rangera přispěchá i Anna Faris.

Anna Faris - Méďa Béďa
Zdroj: ČSFD

Po boku Chrise Evanse si Anna Faris zahrála hlavní roli v romantické komedii Co jsi za číslo. Děj filmu se točí kolem hledání odpovědi na otázku, zda náhodou nebyl mezi 19 bývalými ten pravý?

Anna Faris - Co jsi za číslo

Hustá komedie plná hollywoodských hvězd, přesně to je Mládeži nepřístupno. Zde si Anna zahrála po boku svého bývalého manžela Chrise Pratta. 

Anna Faris - Mládeži nepřístupno
Zdroj: ČSFD

Dávám tomu rok je romantická komedie z roku 2013, kde si Anna zahrála bývalou přítelkyni Chloe hlavního hrdiny, který se čerstvě oženil. 

Anna Faris - Dávám tomu rok
Zdroj: ČSFD

Anna Faris se objevila tké v seriálu Přátelé, kde si zahrála epizodní roličku mladé matky, která se rozhodne dát dvojčata k adopci. A párem, který si děti osvojí, jsou právě Chandler s Monicou!

Anna Faris - Přátelé
Zdroj: TV Nova

Oblíbený sitcom Máma běží na televizních obrazovkách již od roku 2013. Hlavní hrdinka Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže jako velmi mladá otěhotněla a teď jako matka samoživitelka pracuje v restauraci jako číšnice. Potýká se s problémy s alkoholem, ovšem není jedinou problémovou osobou v rodině.

19

GALERIE: Máma

Zdroj: TV Nova

Máma

Hodnocení:

V osobním životě se ale pohledné blondýnce příliš nedařilo. První manželství s hercem Benem Idrou se rozpadlo po pouhých třech letech. Navíc mu musela po rozvodu zaplatit 900 000 dolarů. Aby se snáze vrovnala s rozvodem a zvedla si sebevědomí, nechala si zvětšit prsa.

Ani ne rok po rozvodu ohlásila Anna Faris další zásnuby! Herce Chrise Pratta si vzala v Indonésii. Syn Jack, kterého s hercem počala, se ale narodil předčasně – o celých devět týdnů! V říjnu 2018 přišla další rána v podobě druhého rozvodu...

 

Sitcom Máma můžete vídat pravidelně na stanici Nova 2. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova