VELKOLEPÉ FINÁLE JE TADY: Sherlock Holmes tváří v tvář svému úhlavnímu nepříteli Moriartymu! Riskuje vše

Publikováno 11. 5. 2018
Sherlock Holmes: Jak prosté - 23. díl - Žena a droga - 1. část
Zdroj: TV Nova

Konečně dochází k jejich setkání tváří v tvář. Sherlock pohlédne do očí své nemesis a kvůli dopadení Moriartyho je ochotný riskovat vše, i svůj život...

Ve třiadvacáté epizodě první série seriálu Jak prosté se Holmes znovu setká se svou životní láskou Irene, kterou dlouho považoval za zavražděnou. Z její smrti vinil Moriartyho. Najednou je zde, živá a zdravá. Jenže není úplně bez újmy, jeden z Moriartyho pohůnků na ni v zajetí vyvíjel psychický nátlak s cílem vytvořit skrze drobnosti závislost Irene právě na svém únosci.

Sherlock vzpomíná na krásné chvíle, které spolu zažili, a zatímco se Irene vzpamatovává ztraumatu, Sherlock pomalu zjišťuje, že to není ona, kdo potřebuje ochranu… Moriarty má na povel mnoho zabijáků, kteří zatím dbali rozkazů a nechávali Sherlocka na živu. Jenže co když se Moriarty rozhodne jednoho ze svých poskoků hodit přes palubu?

112

Galerie: Jak prosté

Zdroj: Nova.cz

Jak prosté

Hodnocení:Ve čtyřiadvacáté epizodě první série
seriálu Jak prosté přichází velké finále. Sherlock potkává Moriartyho tváří v tvář a je víc než kdy dříve odhodlanější svého úhlavního nepřítele dopadnout. Nedbá na svá zranění a jde slepě za svým cílem, stejně jako býk sleduje červenou barvu.

Snaží se chytit jakékoli stopy, což jej zavede k řeckému magnátovi, který nemá úplně čisté ruce. Zdá se, že má prsty v polických intrikách i v manipulaci s měnou. Rozlousknout tenhle oříšek ale není tak úplně snadné. Holmes trpí bolestmi a navíc závodí s časem. Podaří se mu překazit Moriartyho plány?Mistr dedukce Sherlock Holmes se vydává po stopách zločinců v seriálu Jak prosté vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema, a to hned ve dvou dílech za sebou! Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte! Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu

Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Kir