Potřebujete změnu a nevíte jak na to? Přihlašte se do Proměn se Snídaní!

Publikováno 7. 1. 2019
Zdroj: TV Nova

Chcete být krásnější - cítit se jako žena - vrátit si sebevědomí? Přihlaste se do projektu - Proměny se Snídaní s Novou! Přečtěte si, jak na to.

Jak se tedy můžete stát součástí Proměn? Do 10. ledna 2019 pošlete na email snidanepromeny@nova.cz svoji aktuální fotku, věk, adresu, telefon, email a váš životní příběh, proč právě vy si zasloužíte kompletní proměnu image.

Na 4 z vás čeká profesionální tým kadeřníků, vizážistů a módních stylistů. Nebojte se! Pomůžeme vám a bude to stát za to!

Na co se můžete těšit:
Vlasová proměna – barvení/střih
Make-up – škola líčení
Oblečení – styling a doporučení outfitů právě pro vaši postavu
Dárkový balíček kosmetiky a jeden outfit pro každou z účastnic

Podmínky účasti v projektu Proměny:
Do 10. ledna 2019 pošlete na email snidanepromeny@nova.cz svoji aktuální fotku, věk (pozor, musíte být starší 18-ti let), adresu, telefon, email a váš životní příběh, proč právě vy si zasloužíte kompletní proměnu image.

Ze zaslaných emailů vybere redakce pořadu Snídaně s Novou 4 osoby, které budou mít možnost podstoupit 2-denní kompletní proměnu image. Proměna bude realizována v Praze v období leden – únor 2019 v termínech stanovených TV Nova.

Osobní účast v obou dnech proměny je podmínkou, proto před odesláním přihlášky zvažte své časové možnosti. Ubytování, dopravu a stravu po dobu realizace proměny si zajišťuje každá z účastnic sama.

Proměny se Snídaní s Novou
Zdroj: TV Nova

S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu a za podmínek uvedených v informacích o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné na internetové adrese: http://tv.nova.cz/gdpr.

Součástí proměny je rovněž natáčení a zveřejnění průběhu a výsledku proměny v rámci pořadu Snídaně s Novou, případně na internetu. Počítejte proto s tím, že budete-li vybrána, jsme oprávněni zveřejnit údaje o vás, fotografie a audio/video záznamy vaší osoby, které nám poskytnete nebo které pořídíme kdykoli před, v průběhu nebo po skončení proměny.

Přihlášku považujeme za souhlas s účastí v projektu Proměny za výše popsaných podmínek. Pokud do Proměny vybereme právě vás, budete muset na naši žádost svůj souhlas potvrdit i písemně.

Porušení podmínek projektu Proměny může být dle uvážení TV Nova důvodem pro vyloučení účastnice z projektu.

TV Nova si vyhrazuje právo podmínky a termíny realizace projektu Proměny dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti projekt zcela zrušit, a to bez jakýchkoli nároků vybraných účastnic vůči TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE: