Patnáct let ji týral, pak ho bodla: Nová řada Holek pod zámkem přinese příběh oběti domácího násilí

Zdroj: TV Nova

Nová řada oblíbené dokureality Holky pod zámkem představí divákům několik příběhů žen, které si za mřížemi odpykávají nejrůznější tresty. Producentka pořadu promluvila o tom, čí osud se jí dotkl nejvíce.

„Docusoap“, tak zní termín, kterým se označuje dlouhodobě natáčený dokument, který je vyprávěný jako příběh. V případě Holek pod zámkem se jedná o devět příběhů, které budou divákům televize Nova prezentovány v osmi epizodách.

Holky pod zámkem - Snídaně s Novou - 24.4.2019 - 01
Zdroj: TV Nova

Štáb i tentokrát točil ve třech věznicích, a to v Drahonicích, Řepích a Velkých Přílepech. Tereza Krejčí Milanovi a Nikol prozradila, jakým způsobem probíhá výběr protagonistek a co vše může natáčení pokazit.
Holky pod zámkem - Snídaně s Novou - 24.4.2019 - 02
Zdroj: TV Nova

Výkonná producentka se i svěřila, který z příběhů se jí nejvíce dotkl. Kolikrát se totiž ženy do vězení dostaly ne úplně svým přičiněním a jejich osudy jsou velmi emotivní. Tereza Krejčí zmiňuje paní Moniku, která byla psychicky i fyzicky týraná svým manželem. Jednoho dne už to však nevydržela...
Holky pod zámkem - Snídaně s Novou - 24.4.2019 - 04
Zdroj: TV Nova

Při natáčení se naskytnou i krajně bizarní situace. Například, když režisérka pořadu Jana Rezková mluvila s jednou z vězenkyň. Ta se během probíhajícího rozhovoru zvedla, šla si k ní čichnout a následně přesně identifikovala drahý parfém. Jak to, že žena z vězení byla schopná identifikovat luxusní značku? „Tenhle se prodával nejvíc, ten jsem nejvíc kradla.“

Sledujte premiérový díl emotivní reality show již dnes ve 20:20 na TV Nova!

TV Nova