Patnáct let ji týral, pak ho bodla: Nová řada Holek pod zámkem přinese příběh oběti domácího násilí

Nová řada oblíbené dokureality Holky pod zámkem představí divákům několik příběhů žen, které si za mřížemi odpykávají nejrůznější tresty. Producentka pořadu promluvila o tom, čí osud se jí dotkl nejvíce.

„Docusoap“, tak zní termín, kterým se označuje dlouhodobě natáčený dokument, který je vyprávěný jako příběh. V případě Holek pod zámkem se jedná o devět příběhů, které budou divákům televize Nova prezentovány v osmi epizodách.

Holky pod zámkem - Snídaně s Novou - 24.4.2019 - 01
Zdroj: TV Nova

Štáb i tentokrát točil ve třech věznicích, a to v Drahonicích, Řepích a Velkých Přílepech. Tereza Krejčí Milanovi a Nikol prozradila, jakým způsobem probíhá výběr protagonistek a co vše může natáčení pokazit.
Holky pod zámkem - Snídaně s Novou - 24.4.2019 - 02
Zdroj: TV Nova

Výkonná producentka se i svěřila, který z příběhů se jí nejvíce dotkl. Kolikrát se totiž ženy do vězení dostaly ne úplně svým přičiněním a jejich osudy jsou velmi emotivní. Tereza Krejčí zmiňuje paní Moniku, která byla psychicky i fyzicky týraná svým manželem. Jednoho dne už to však nevydržela...
Holky pod zámkem - Snídaně s Novou - 24.4.2019 - 04
Zdroj: TV Nova

Při natáčení se naskytnou i krajně bizarní situace. Například, když režisérka pořadu Jana Rezková mluvila s jednou z vězenkyň. Ta se během probíhajícího rozhovoru zvedla, šla si k ní čichnout a následně přesně identifikovala drahý parfém. Jak to, že žena z vězení byla schopná identifikovat luxusní značku? „Tenhle se prodával nejvíc, ten jsem nejvíc kradla.“

Sledujte premiérový díl emotivní reality show již dnes ve 20:20 na TV Nova!

TV Nova