Proměna po 15 letech: Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Takhle se změnila!

Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.
Zdroj: TV Nova

Snímek, který má na svědomí Filip Renč, se stal oblíbeným napříč celou naší republikou. Téma Románu pro ženy se totiž dotýká mnoha – téměř každá žena si totiž alespoň jednou za život zkusí, jaké to je mít výrazně staršího partnera. O zkušenost se neochudila ani hlavní postava Laura, kterou si s chutí zahrála Zuzana Kanócz (39). Jak vypadá 15 let od natáčení?

Komedie Román pro ženy je něžnému pohlaví blízká zejména proto, že mnoho žen má zkušenost s mužem, který je výrazně starší. Právě takový vztah prožívá ve filmu hlavní představitelka Laura. O dvacet let starší Oliver jí imponuje nejen perspektivním zaměstnáním. 

Román pro ženy
Zdroj: TV Nova

S Laurou žije její matka, která ne a ne najít toho pravého. Kdysi žila s takzvaným "typickým" Čechem, kterého posléze nemohla ani vystát, a proto si hledá cizince. Zápletkou celého filmu je, že současný přítel Laury je tím bývalým její matky!

Román pro ženy
Zdroj: TV Nova

Komedie byla uvedena do kin před patnácti lety. Hlavní roli ztvárnila herečka Zuzana Kanócz, která bude za rok slavit čtyřicátiny.

110

GALERIE: Román pro ženy

Zdroj: TV Nova

Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.

Hodnocení:

Na Román pro ženy se můžete podívat už 6. 1. ve 20:20 na Nově. V repríze se na něj můžete těšit 13. 1. od 14:05 opět na Nově.

 

 

Nova.cz