NOVÉ ŽENY v našich seriálech! Kdo bude už brzy chlapům motat hlavy?

Aktualizováno 4.3. 2016 08:19

Krásných žen není nikdy dost! A v našich seriálech už vůbec ne. Bát se ale nemusíte, na obrazovky televize Nova jich míří hned několik. Některé už brzy uvidíte v novém seriálu Drazí sousedé, jiné se objeví v seriálu, který velmi dobře znáte.

Andrea Kerestešová - Marika z Ordinace v růžové zahradě 2

Koncem sezony rozvíří vody na chirurgii v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nová posila - ctižádostivá a sexy lékařka Marika. Nebere ohledy na nikoho a jde si nekompromisně za svým. Chce se stát primářkou.

Nové seriálové herečky - 6


Lucie Zedníčková - Naďa z Ordinace v růžové zahradě 2


Renomovaná právnička a Švarcova spolužačka ze školy. Pomáhá Švarcovi s obhajobou a přitom se snaží v něm najít i něco hezkého. Podaří se jí to?

Nové seriálové herečky - 4


Dana Batulková – Hanka z Drahých sousedů

Matka samoživitelka, realistická, odvážná, má ostrý jazyk. Má dceru Vendulu. Muži k ní chovají respekt. Poté, co ji kdysi těhotnou opustil její manžel, se vypracovala na místo šéfkuchařky, následně koupila dům a otevřela v něm hospodu.

Nové seriálové herečky - 5Hana Ševčíková - Barbora z Drahých sousedů

Matka Dany, místní učitelka. Ctižádostivá, chladná, zahořklá. Nesouhlasí, aby její dcera Dana chodila se Speedym, už tak ji zklamala, že nemá žádné ambice. Nevychází ani s Hankou a Zdenkou, I když se snaží získat jejich sympatie. Její upjaté hlášky jsou ale často zdrojem humoru.

Nové seriálové herečky - 3Lenka Zahradnická - Kateřina z Drahých sousedů

Pohledná dětská lékařka, zvyklá na městský život. Nečekaně a zprvu proti své vůli se ocitá na vesnici, kde musí přivykat novému životu. Vášnivě bojuje za svá přesvědčení, je tvrdohlavá, ale i vtipná a chytrá.
 

Nové seriálové herečky - 2


Nepřehlédněte:

NENECHTE SI UJÍT: První scéna Oty Kováře z Ordinace! Byl pěkně od rány!

Nova.cz