Nova představila podzimní schéma: Máme pro vás spoustu novinek!

Letošní podzim bude na novinky opradu vydatný a vy se máte rozhodně na co těšit. Už brzy se na vašich obrazovkách objeví nový seriál Gympl, legendární kuchařská show Master Chef a na obrazovky se vrátí i publicistický pořad Na vlastní oči.

Podívejte se, jak to na tiskové konferenci vypadalo:

18

Fotogalerie: Takhle to vypadalo na tiskové konferenci

Zdroj: Mediafax

Tisková konference k podzimnímu programového schématu skupiny Nova - 6

Hodnocení:SERIÁLY NA NOVĚ

Gympl s (r)učením omezeným:
Učitelský sbor plný pestrých charakterů, romantika, svébytný humor i drsnost školního prostředí, studentské trable i nikdy nekončící problematika vztahů rodičů, dětí a učitelů – kdo by tento osobitý, často vtipný a někdy krutý svět neznal? Seriál Gympl s (r)učením omezeným, který uvede TV Nova už na podzim, přenese televizní diváky zpátky do světa školních lavic, který kdysi důvěrně znali nebo se v něm, ať už jako rodiče, učitelé nebo studenti, pohybují dodnes…

Seriál představí v netradičních rolích české herecké legendy a další populární osobnosti showbyznysu. Každý týden se budou diváci prostřednictvím televizních obrazovek setkávat například s rezignovaným ředitelem Matulou v podání Karla Heřmánka nebo s dobráckou učitelkou Eliškou ztvárněnou Libuší Šafránkovou. Zpátky do školy se díky Gymplu s (r)učením omezeným vrátí také Zuzana Bydžovská, Milan Šteindler, Václav Vydra, Kristýna Leichtová, Marta Jandová nebo Lucie Benešová a mnoho dalších. Vedle hereckých špiček se představí i řada mladých talentů – Jáchym Kraus, Jan Maršál nebo Tereza Nvotová. Více zde!

Helena - logo


Ordinace v růžové zahradě 2
Nejsledovanější seriál současnosti, vstupuje do osmé sezóny a možná právě proto, že zpříjemňuje divákům úterní a čtvrteční večery už řadu let, stále patří k nejsledovanějším pořadům televize Nova. A i v nové sezoně se mají diváci na co těšit. Scenáristé připravili napínavé příběhy a zápletky plné emocí a zvratů, které ovlivní životy hlavních hrdinů. Navíc se i v seriálu objeví několik nových postav. Více na oficiálních stránkách ordinace.nova.cz!

Ulice - logo


Ulice
Nejsledovanější denní seriál se vás znovu chystá pobavit, dojmout i rozesmát v tradiční čas - totiž každý všední den v 18:30. Ulice začíná už svou osmou sezónu, a i když představí řadu nových postav, můžete se těšit na nové strhující příběhy svých oblíbenců, třeba Miriam Hejlové, pana Peška, Aničky a Bedřicha Liškových nebo Lumíra. Kompletní info na stránkách ulice.nova.cz.

Gympl - logo


Helena
Úspěšný rodinný sitcom je zpět. Televize Nova připravila druhou sérii, která i tentokrát přinese situační humor vycházející z úskalí rodinného života, hádek a následného usmíření. A také dva nové herce, půvabnou Petru Hřebíčkovou a talentovaného Filiap Antonia. Druhá řada seriálu, který na jaře 2012 sledovalo pravidelně v průměru přes 1 milion diváků, poodhalí i minulost hlavních postav Heleny a Dana, poznáme jejich rodiče a nebudou chybět ani hádavé Musilovy dcery. Nechte se i na podzim bavit životem jedné (ne)obyčejné rodiny! Další informace o seriálu na helena.nova.cz!

Fanda - logo

POŘADY NA NOVĚ

Masterchef
Fenomenální kuchařská show MasterChef poprvé vstupuje do Česka a na Slovensko! Televize Nova a Markíza už na podzim představí formát, který se stal celosvětovou legendou. Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých a slovenských amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef. Více o úspěšném formátu zde!

Na vlastní oči - logo

Na vlastní oči
Legenda je zpět! Tým pořadu Na vlastní oči intenzivně pracuje na přípravě reportáží, jejichž cílem je odkrýt pozadí mnoha zajímavých kauz. Prestižní publicistický pořad, stejně jako v minulosti, poodhalí kriminální kauzy, korupční jednání úředníků i politiků, upozorní na neetická jednání v nejrůznějších sférách a vnese zlom do lidských osudů, které se zdánlivě nedaly zvrátit. Více o pořadu ZDE.

Ordinace - logo

FILMY NA TV NOVA

Bude to nabitý podzim: V české premiéře uvidíte Hřebejkovy filmy Kawasakiho růže a Nevinnost nebo 3D muzikál V peřině. Široké plejádě zahraničních premiér budou dominovat sci-fi Star Trek, 2012 a Transformers: Pomsta poražených, potěší ale i animáky Jak vycvičit draka a Shrek: Zvonec a konec anebo divácké jistoty Souboj titánů či Sherlock Holmes. Vrátí se i série o Harry Potterovi.Více informací zde!

DALŠÍ KANÁLY SKUPINY NOVA

Mužský kanál FANDA přinese po úspěšném startu řadu sportovních přenosů, například i z fotbalové Gambrinus ligy, tvrdé zápasnické show, prvotřídní filmy, oblíbené seriály, ale i luxusní erotiku. Více na mužském portálu Fanda.tv

Podzim na Nově - logo

NOVA CINEMA se chystá na podzim filmových hitů. Kromě filmů Underworld: Evolution, Speed Racer, Bastardi nebo V Bruggách uvidíte i skvělé seriály Amazing Race, Dva a půl chlapa a Perníkový táta. Kompletní info zde.

Hudební televize MTV přinese druhou řadu Nešiky, úspěšnou show Snooky & Jwoww i nové řady kultovních seriálů. Nemůže chybět ani exkluzivní Backstage z nejdůležitějších hudebních akcí. Kompletní info na stránkách MTV!

Řadu novinek přinese i online portfolio webů skupiny Nova. Mimo jiné se ještě hlasitěji o slovo přihlásí bulvární magazín Prásk.tv a gastroportál Poklička.tv. Více zde.

Nova.cz