Hlasujte o nejlepší seriálovou maminku: Bude to sympaťačka, drsňačka či nevěrnice?

Aktualizováno 2.1. 2019 16:27
Seriálové maminky
Zdroj: TV Nova

V seriálech TV Nova se objevuje mnoho maminek, které pro své děti udělají první poslední, ale umí být také rázné a přísné. Která z nich si získala nejvíce vaše sympatie? Hlasujte pro tu svou v anketě!

Veronika Maléřová

Akční a energická maminka Veronika ze seriálu Ulice je ženou do nepohody. Nohama stojí pevně na zemi. Velký důraz klade na tradici a rodinnou soudržnost. Ve Veronice se snoubí ženská jemnost a mateřskost s praktičností. Rodina je pro Veroniku nade vše. S manželem Martinem jsou spolu od střední školy a děti měli hodně mladí...

Veronika Maléřová

Alena Rytířová

Lékařka Alena z Ordinace v růžové zahradě 2 je nejen dobrým chirurgem, ale také milující mámou dospělé dcery Emy a malého Benjamínka – oba má se svým bývalým manželem Karlem Rytířem, nyní je však vdaná za Čestmíra Mázla.

alena

Blanka Voláková

Sebevědomá, samostatná a úspěšná, taková je maminka Blanka z Ulice. Dokáže být i nebývale pragmatická a tvrdá, když se ocitne v ohrožení nebo hájí své zájmy. Jejím sebevědomím hodně otřásl rozpad manželství. Přestože se opět uměla postavit na vlastní nohy a svým dvěma dětem vybudovala nový domov.

Blanka Voláková

Helena Musilová

Matka tří dětí ze stejnojmenného seriálu Helena má starosti se bláznivou rodinkou. Helena je cílevědomá žena, která se ale na úkor své rodiny vzdala svých snů a čelí všem strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem.

Helena

Jindra Pražáková

Jindra z Ulice je matkou Bedřichova nemanželského dítěte. Otěhotněla neplánovaně a vzhledem ke svému věku se rozhodla, že si to dítě nechá, i kdyby na něj měla být sama...

Jindra

Denisa Vlachová

Denisa s Ordinace má dvě dcery se svým zesnulým milencem, který je také otcem jejího bývalého přítele Jonáše Hrzána. Nyní je na obě malé holčičky, z nichž jedna má zdravotní komplikace, sama.

Denisa

Milada Smutná

Milada ze seriálu Gympl je matkou tří dětí. Umí být laskavá a férová. Jako učitelka však u studentů příliš autority nemá. Problémům se vyhýbá za každou cenu a přiklání se vždy k té straně, která je smířlivější a jistější.

Milada Smutná

Simona Bůčková
Simona z Comebacku je drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral.

Comeback, ženy - 6
Comeback, ženy

Marie Šmídová

Maminka Majka ze seriálu Gympl to neměla v životě lehké. S dětmi utekla od manžela tyrana. V Gymplu pracovala jako uklízečka, ale později se vypracovala opět na pozici zdravotní sestry.

Marie

Hlasujte v naší anketě, která ze seriálových maminek je ta nejlepší!

Anketa

Která ze seriálových maminek je ta nejlepší?

Hlasovalo 5667 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz