JARO NA NOVĚ: Na co se můžete těšit? Na diváky čekají nečekaná překvapení

Publikováno 16. 12. 2018
Zdroj: TV Nova

Po krátce pauze se druhý lednový týden opět vrátí na obrazovky oblíbené seriály. A to nebude všechno! Nový rok odstaruje TV Nova i s několika novinkami. Těšit se můžete na novou várku kulinářských zážitků v podobě pořadu MasterChef a premiérový pořad Rodinné případy.

V pondělí 7. ledna 2019 odstartuje úplná televizní novinka, pořad Rodinné případy. Ten bude nabitý emocemi, nebude chybět láska, nenávist, něha a nečekané zvraty. „Diváci díky nim budou moci nakouknout do českých domácností na příběhy, které napsal sám život,“ říká producentka Vladimíra Hocková.

MasterChef
Zdroj: TV Nova

Středa na Nově bude ve znamení kuchařské show. 9. ledna 2019 odstartuje nová řada pořadu MasterChef. Ta sebou přinese spoustu změn. Těšit se mohou diváci na zbrusu nové složení poroty, ve které zasedne šéfkuchař restaurace Field Radek Kašpárek, držitel Michelinské hvězdy Jan Punčochář a posledním porotcem je Přemek Forejt, který je považován za nejnadanějšího kuchaře pod třicet let.

Ordinace: Marika se Sekorovi konečně přizná
Zdroj: Nova.cz

Po krátké přestávce se v úterý 8. ledna 2019 vrátí na obrazovky i oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2, kde budou kameničtí doktoři opět zachraňovat životy. Nejen Mariku budou čekat vypjaté chvíle.

Specialisté - rozdíly - po
Zdroj: TV Nova

Detektivní seriál Specialisté uvidí diváci televize Nova již v pondělí 7. ledna 2019. Budou řešit další zapeklitý případ, ve kterém bude chybět oběť, místo činu i pachatel.

Blanka Voláková

Své oblíbené hrdiny z nekonečného seriálu Ulice uvidí diváci naposledy 21. prosince 2018, ale již 7. ledna 2019 se vrátí na obrazovky zpět. Ovšem na webu Nova Plus je připravený vánoční speciál. Tak se nezapomeňte dívat! Těšit se můžete i na nový díly pořadu Výměna manželek, kterým bude jako tradičně patřit středeční večer.

JARO NA NOVĚ: Nové pořady i pokračování těch stávajících! Na co se můžete těšit? VIDEO
Zdroj: TV Nova

Součástí jarního schématu televize Nova bude i hudební reality show The Voice 

 

TV Nova