Nalaďte si TELKU, SMÍCHOV a FANDU! Poradíme jak!

Co je TELKA
Zdroj: TV Nova

Ke svým 19. narozeninám připravila Nova pro své diváky speciální dárek – novou televizní stanici TELKA. Ta přinese divákům tu nejlepší zábavu, kterou už nikde jinde nenajdou! Jak naladit SMÍCHOV, FANDU a TELKU?

TELKA

TELKA je televize plná pořadů a seriálů, které jste milovali. Prožijte znovu horké chvíle se soutěžícími v pořadech Riskuj! s Janem Rosákem nebo Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Připomeňte si výstřední kostýmy skvělého baviče Petra Novotného v Dobrotách a Novotách. Zavzpomínejte na osudy hrdinů oblíbených seriálu Pojišťovna štěstí nebo Ulice, která poběží na TELCE od samého začátku.

Užijte si nezapomenutelné hlášky a scénky v zábavních jako  Čundrcountry show nebo Zlatá mřížTELKA přinese do vašich obýváků to nejlepší, co televize Nova za 19 let své historie kdy odvysílala.

TELKU naladíte snadno u vás doma. TELKA je volně šířena pozemním digitálním vysíláním v multiplexu 4 a zároveň ji najdete v programové nabídce kabelových a IPTV operátorů. TELKA bude brzy dostupná také v satelitním vysílání.

Návod jak naladit najdete ZDE!


SMÍCHOV

Ještě do konce letošního roku spustíme komediální televizní stanici SMÍCHOV, a to konkrétně v předvečer Štědrého dne – 23. prosince v 18:00. „Mám obrovskou radost, že se nám podařilo SMÍCHOV zfinalizovat a připravit tak, že ho můžeme svým divákům přinést jako dárek pod vánoční stromeček," říká Jan Andruško, generální ředitel skupiny Nova.


Více informací, jak naladit SMÍCHOV, najdete ZDE

 

FANDA

FANDA logo
Zdroj: FANDA FANDA logo

Jako poslední byly uvedeny do provozu vysílače Frenštát p. Radhoštěm – V. Javorník, Mariánské Lázně – Dyleň, Ústí nad Orlicí – Andrlův Chlum a Sušice – Svatobor. Celé území České republiky pokrývá 26 vysílačů, na kterých můžete FANDU naladit.

Skvělou programovou nabídku FANDY oceníte zejména během blížících se Vánoc. Můžete se těšit na Vánoce plné napětí, akce a skvělé zábavy. Čekají na vás takové filmové hity jako je Top Gun, Pátý Element, Invaze, Hostel, Vlajky našich otců nebo Rocky.

Vánoce u televizních obrazovek mohou strávit také fanoušci parádních seriálů. Každou sobotu a neděli FANDA nabízí premiérové díly Kriminálky New York. V sobotu běží Lidský terč a v neděli pak Strážce spravedlnosti. Pondělí patří seriálu “V“ a od 12. prosince startuje premiérová řada Hvězdné brány - Hluboký vesmír.

Více informací, jak naladit FANDU, získáte ZDE
 

Nova.cz