VELKÁ DJ SHOW GRAVITY FESTIVAL: Živý přenos na NOVA Plus! Už DNES!

Po půl ročním odpočinku se ke slovu hlásí další edice Gravity Festivalu. Tentokrát při své cestě zamíří do brněnského obchodního centra Olympia. A vy můžete být díky videoportálu NOVA Plus u toho!

V pátek 17. 4. 2015 se obchodní centrum promění v obří klub. Festival opět nabídne dvě hudební scény. Nedílnou součástí budou špičkové světelné efekty a kvalitní zvuk. V prostorách vyroste řada barů a nebude chybět ani chill smooking area a merchandise shop. Samozřejmostí je velkokapacitní šatna a lockerboxy. Do deníčků si nezapomeňte poznamenat datum 17. 4. Gravity Festival – Olympia Brno.

Pokud nebudete na místě, rozhodně o nic nepřijdete. Od 22 hodin můžete prostřednictvím NOVA Plus  a VOYO sledovat přímý přenos přímo z místa. Na webu VOYO můžete navíc přenos sledovat i přes mobilní telefony a tablety.

A na co se můžete těšit?

První ohlášeným jménem se stává GTA. Duo vyrůstající v Miami produkuje tzv. hard house s prvky hip hopu a electra. Jejich poslední track Martin Solveig & GTA – Intoxicated okamžitě vylétl na špici skoro všech světových hitparád. GTA poprvé rozjíždí svou evropskou tour, a proto jsme rádi, že je i my uvidíme právě 17. dubna.

Dalším vystupujícím na letošní edici festivalu je mladá polská hvězdička Tom Swoon. Dříve Tom vystupoval pod přezdívkou Pixel Chesse. Od roku 2011 vydává své remixy pro největší esa taneční hudby, kterými byli třeba Gareth Emery, Steve Aoki či Nervo.

Program bude ale mnohem nadupanější! Přímý přenos sledujte už tento pátek od 22:00 na NOVA Plus.

Nova.cz