Z holčičky sexy samicí: Představitelka Hermiony z Harryho Pottera překvapila svou proměnou! FOTO

Harry Potter a Princ dvojí krve
Zdroj: Oficiální zdroj
Harry Potter a Princ dvojí krve

První díl Harryho Pottera byl odvysílán už v roce 2001. Nerozlučnou trojku tvoří Ron Weasley, Harry Potter a nesmí chybět ani ženský element – Hermiona. Všichni tři začínali hrát v dětském věku. Přechytralé Hermioně bylo v době natáčení pouhých jedenáct let. Dnes je herečce už osmadvacet a dá se s jistotou říci, že vyrostla do krásy.

Bez ženského prvku by to nebylo ono. To je jasné. Moc dobře to věděla už autorka knížek o malém čaroději – J. K. Rowlingová. Když se pak do potterovské série vybírala herečka, volba padla na Emmu Watson. Byla malá, roztomilá a na svůj věk i lehce přechytralá. Přesně jako role, kterou měla hrát.

Emma Watson - 3
Zdroj: Instagram

V průběhu let se ale měnila v dívku a z dívky na ženu a proměna to byla skvostná. Harryho Pottera jakožto hlavní postavu postupně skoro všichni přestali vnímat, jelikož většina měla oči jen pro Emmu Watson.

Emma Watson - 1
Zdroj: Instagram

Hermionu hrála až do roku 2011, kdy byl odvysílán poslední díl série – Harry Potter a relikvie smrti. Pokud se chcete kochat krásou Emmy Watson i nadále, můžete se podívat i na jeden z jejích posledních snímků jako jsou Kolonie nebo Kráska a zvíře.

Emma Watson - 2
Zdroj: Instagram

V neposlední řadě pak můžete oživit vzpomínky u filmu Harry Potter a Fénixův řád, který uvidíte v sobotu 5. ledna od 20:20 na Nově.

19

GALERIE: Emma Watson

Zdroj: Nova.cz

Ron a Hermiona

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova