ČESKÉ HVĚZDY pomůžou nemocným dětem

„Pomáháme fotbalem“ aneb tradiční charitativní exhibice českých hvězd, která svým výtěžkem přispěje onkohematologii dětského oddělení českobudějovické nemocnice. Přijďte se pobavit a pomoct zároveň!

Už sedmý ročník sportovně charitativní akce Pomáháme fotbalem se letos uskuteční v neděli 15. června v útulném areálu fotbalového stadiónu v Roudném u Českých Budějovic od 14 hodin.

Charitativní fotbal - 8

Patronem akce, při které se každý rok vyberou desítky tisíc ve prospěch dětské onkohematologie českobudějovické nemocnice, je herec a režisér, Jihočech Jiří Mádl.

Charitativní fotbal - 7

Dosud se v předchozích letech podařilo touto akcí získat a předat celkem 370 tisíc korun.

Charitativní fotbal - 6

I tentokrát bude výtěžek ze vstupného, příspěvky sponzorů a příjem z prodeje občerstvení předán dětskému oddělení nemocnice. „Moc děkujeme ještě jednou všem, kteří přispěli, a samozřejmě i těm, kteří se chystají přispět letos,“ vzkazuje aktivním účastníkům, sponzorům a divákům primář Dětského oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Vladislav Smrčka.

Charitativní fotbal - 1

„Peněžní dary jsou shromažďovány na zakoupení potřebného přístroje k ozařování krevních konzerv, který bude hematoonkologicky nemocným dětem 24 hodin k dispozici.“

Charitativní fotbal - 5

Nedělní odpoledne 15. června, jehož vrcholem bude od 14 hodin exhibiční fotbalové utkání Mádl teamu proti Realu Top Praha, představí v akci na trávníku zářivé hvězdy českého šoubyznysu a sportovního nebe.

Charitativní fotbal - 2

Letos by se měli zúčastnit kromě Jirky Mádla například Vojta Dyk, Emma Smetana, Dominik Hašek, Jan Koller, Adam Mišík, Leoš Noha, David Suchařípa, Tomáš Novotný, Tomáš Zástěra, Marek Ztracený a mnozí další. Hned po závěrečném hvizdu je připravena autogramiáda přítomných osobností.
 

Nova.cz