Bývalý finalista Superstar se bude ženit! Bere si krásku, která září i po boku Karla Gotta

Aktualizováno 30.12. 2016 02:28

Petr Poláček svou vizáží a lehce nakřáplým hlasem okouzlil v soutěži SuperStar nejednu fanynku. Dnes ale srdce rockera, který se do paměti fanoušků vryl pod přezdívkou Bon Jovi, patří pouze jedné dívce. A jeho vyvolená pochází také z hudební branže!

Poprvé se zpěvák Petr Poláček objevil na televizních obrazovkách v pořadu DO-RE-MI. Už v této soutěži si ho všimla operní diva Eva Urbanová, se kterou později nazpíval duet. Do většího povědomí fanoušků se ale Petr dostal až první řadou soutěže SuperStar.

Petr Poláček a Kateřina Huková

Všichni si ho pamatují pod přezdívkou Bon Jovi. Petr totiž zpěváka Jona Bon Joviho pokládal za svůj velký vzor. Svou vizáží jakoby zpěvákovi z oka vypadl, dokonce vystupoval v kapele Bon Jovi Revival. Dnes tento sympatický rocker září především v muzikálech. Kromě toho je Petr trenérem sebeobrany zvané krav maga a věnuje se i dalším náročným sportům, jako třeba závodům Spartan race. V muzikálu potkal i svou přítelkyni Kateřinu Hukovou.

Petr Poláček a Kateřina Huková

Brunetka Kateřina je totiž tanečnicí v muzikálu Děti ráje a také doprovodnou tanečnicí samotného mistra Karla Gotta. Petr požádal Kateřinu o ruku přímo na Štedrý den. Zamilovanému páru přejeme mnoho štěstí!

Nepřehlédněte:

Moje žena něco zkoušela, ale netrvalo to moc dlouho, říká k Vánocům Vlasta Horváth

Tahle roztomilá holčička letos bodovala v Tváři! Víte, kdo to je?

Nova.cz