Animované seriály pro nejmenší: Podívejte se na NovaPlus na ten váš nejoblíbenější!

Aktualizováno 8.9. 2018 16:21
Zdroj: TV Nova

Internetový portál NovaPlus nabízí spoustu výborných seriálů i pro ty nejmenší diváky. Každý si může vybrat hned z několika animovaných hrdinů. Který je váš nejoblíbenější?

Autohlídka
Policejní autíčko Mat a hasičský vůz Franck jsou super parťáci. Pokud dojde k nějaké havárii, jsou ihned u toho a společnými silami bojují například i proti zločinu v silničním provozu.

Autohlídka - 3
Zdroj: TV Nova

Spongebob v kalhotách
Spongebob v kalhotách je americký animovaný televizní seriál. Tuto žlutou postavičku vytvořil mořský biolog a animátor Stephen McDannell Hillenburg. Animovaný seriál se v České republice vysílá od roku 2009 a vypráví příběh o podmořském dobrodružství jedné houby a jejích přátel, jako je třeba hvězdice Patrik nebo majitel restaurace pan Krabs v Zátiší Bikin.

Spongebob v kalhotách - 11
Zdroj: TV Nova

Oggy a škodíci
Zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee dělají samé naschvály dobrosrdečnému a tlustému kocourovi Oggymu. Ten by nejraději celé dny podřimoval u televize, ale Škodíci mu nedají spát. Do toho všeho je tu ještě Oggyho bratranec Jack, který se snaží šváby zničit jednou pro vždy.

Oggy a škodíci - 2
Zdroj: HCE

Transformák Karel
Opět je tu další „autíčkový“ animák. Kdykoliv se vyskytnou problémy Transformák Karel vyráží na pomoc. Ve svém městečku zachraňuje, co se dá.

 

Všechny animované seriály můžete sledovat na novaplus.cz

 

kar