• TV Nova
  • PODZIM NA TV NOVA: Návrat oblíbené reality show i nový lifestylový pořad!

PODZIM NA TV NOVA: Návrat oblíbené reality show i nový lifestylový pořad!

Televize Nova představila své podzimní vysílací schéma. Těšit se můžete nejen na pokračování oblíbených seriálů, ale i na zcela nové formáty, které jste na obrazovkách ještě neviděli.

Letošní podzim na TV Nova nabídne pokračování divácky nejoblíbenějších seriálů lokální produkce Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, stejně jako novějších úspěšných seriálů Specialisté a Dáma a Král. Se skvělým obsazením se vrátí také fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a mnoho emotivních zážitků přinesou nové díly Malých lásek a Mise nový domov. Atraktivní podzimní novinkou pro diváky bude nový kriminální seriál s napínavými zločiny, k jejichž vyřešení pomůže kriminální psychologie. Pořad O 10 let mladší představí kompletní proměnu vybraných dvojic a v dílně publicistického týmu TV Nova vznikl zbrusu nový magazín Život ve hvězdách. V přípravě jsou také pokračování pořadů MasterChef Česko, Utajený šéf nebo Policie Modrava.

 

„Jako jedna z nejsilnějších značek na českém televizním trhu je naším cílem přinášet divákům vždy tu nejlepší zábavu, důvěryhodné zpravodajství i nové formáty a online pořady. Nabízíme atraktivní obsah pro celou rodinu. Síla našeho programového schématu spočívá nejenom v zajetých a divácky dlouhodobě oblíbených pořadech, ale také v pokračování úspěšných novějších seriálů a neustálém přinášení novinek. A na podzimní sezónu jich opravdu nebude málo,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

 

Začátky vysílání pořadů:

Pořad Start vysílání
Ulice Pondělí 20. 8. 2018
Co na to Češi Pondělí 20. 8. 2018
Specialisté Pondělí 27. 8. 2018
Ordinace v růžové zahradě 2 Úterý 28. 8. 2018
Výměna manželek Středa 29. 8. 2018
Malé lásky Středa 29. 8. 2018
Život ve hvězdách Čtvrtek 30. 8. 2018
Tvoje tvář má známý hlas Sobota 1. 9. 2018
Dáma a Král Neděle 2. 9. 2018
O 10 let mladší Podzim 2018
Mise nový domov Podzim 2018

 

FOTO:  TV Nova


KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN přinese nové díly oblíbených seriálů, zpravodajských i nezpravodajských pořadů. Seriál Ulice, který za první pololetí 2018 dosáhl v průměru 38,3% share (v CS 15-54) a který v meziročním srovnání vzrostl, vstupuje do 14. sezóny a přinese nové zápletky i nové tváře. Pokračovat bude soutěžní show Co na to Češi, Televizní noviny jako vždy přinesou aktuální zpravodajství z domova i ze světa, a každé všední ráno zpříjemní Snídaně s Novou.

FOTO:  TV Nova

PONDĚLNÍ VEČERY na TV Nova budou patřit novým, premiérovým dílům kriminálního seriálu Specialisté. Vyšetřování se opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Pomocnou ruku v nesnadném vyšetřování jim podá i koronerka Gabriela Míčová. Potýkat se budou například s řáděním neznámého sexuálního devianta, zmizením dětí ze zábavního parku nebo vraždou nevěsty a hledáním jejího vraha přímo mezi svatebčany.

FOTO:  TV Nova

ÚTERKY A ČTVRTKY zůstávají seriálovými dny s oblíbenými pořady, na které jsou diváci na TV Nova zvyklí. S premiérovými díly se už ve své 14. sezóně na obrazovku vrátí Ordinace v růžové zahradě 2 a pokračovat bude také pravidelný publicistický pořad Víkend. Zato čtvrteční večer přinese žhavou novinku – lifestylový magazín Život ve hvězdách s moderátorkou Petrou Svoboda. Pořad divákům umožní stát se sami hvězdami pořadu a splnit si své sny ve spolupráci s populárními českými celebritami a nahlédnout do zákulisí showbyznysu. Zároveň se mohou těšit na užitečné tipy a triky z oblasti módy, líčení a společenského i rodinného života, kterými se může inspirovat každá divačka i divák TV Nova. Hlavní reportérkou pořadu je Bára Divišová.

FOTO:  TV Nova

STŘEDY přináší vhled do reálného života. Vedle stálice, reality show Výměna manželek,se na obrazovkách TV Nova ve středeční večery objeví pokračování úspěšné dokumentární reality Malé lásky z prostředí gynekologicko-porodnické kliniky. V druhé polovině podzimní sezónu vstoupí na obrazovku nový pořad O 10 let mladší s Monikou Absolonovou. Představí divákům unikátní proměny různých dvojic, které změní svůj dosavadní život a omládnou o deset let. O dvojice se postará tým špičkových odborníků – např. lékařů estetické medicíny, módních stylistů, výživových poradců a dermatologů.

FOTO:  TV Nova

PÁTKY přinesou pohodu u českých filmů, jakými jsou Jak se zbavit nevěsty, Ženy v pokušení, Babovřesky 1-3, všechny díly Kameňáku, Něžné vlny, Muži v naději a další. V premiéře se představí životopisné drama Milada.

SOBOTNÍ VEČER bude opět patřit fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, která se v nové sérii vrací se skvělým obsazením – Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková. Chybět nebude ani porota se svým samozvaným předsedou a mistrem vtipu Jakubem Kohákem. Vedle něj usedne Janek Ledecký a Aleš Háma, čtveřici pak každý týden doplní speciální host. Moderace se ujme Ondřej Sokol. V sobotu přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření a Volejte Novu.

V NEDĚLNÍM PRIME TIME nabídne TV Nova pokračování oblíbeného kriminálního seriálu Dáma a Král. Společně s novými případy se vrátí osvědčená herecká sestava ve složení Tereza Hofová, Matěj Hádek, Jan Cina, Miroslav Donutil a představí se také tváře nové. Do seriálu nově nastoupí Michal Dalecký, Eva Holubová, Roman Zach nebo Robert Nebřenský. Po Dáma a Král následují Střepiny.

FOTO:  TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:

HVĚZDA ORDINACE v temném KRIMI FILMU: Miss Hanoi vás zvedne ze židle

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady