• TV Nova
  • BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe

BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe

BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe
Zdroj: Instagram

Televize Nova zažívá pořádný baby boom! Známé moderátorky již mají obrovská bříška a těší se na svého prvního potomka. Která ze známých tváří obrazovky už brzy porodí chlapečka? A kdo pohlaví miminka zuby nehty tají?

Moderátorky oblíbených zpravodajských i publicistických relací - tyto dámy jsou v očekávání svého prvního potomka. Profily na sociálních sítích tak plní krásnými snímky obdobím, na které budou mít díky šikovným fotografkám jedinečné vzpomínky.

FOTO:  Instagram

Moderátorka Snídaně s Novou a parťačka Petra Říbala Hanka Reinders bude rodit už za pár dní. Termín porodu má totiž začátkem srpna. Během těhotenství se věnovala i cvičení, které miluje. Když s ní reportérka Simona Slavíčková natáčela reportáž, Hanka se svěřila nejen se jmény, které mají s manželem Andrém pro miminko vymyšlené, ale ukázala i cviky, které nenarozené dítě nemohou ohrozit. I díky tomu se celé těhotenství Hanka cítila dobře.
FOTO:  Instagram

Co ale s moderátorka s manželem prozradit nechtěli, je pohlaví miminka. Když se ale do reportáže zaposloucháte pozorně, možná jejich tajemství odhalíte. Reportáž najdete ZDE.
FOTO:  Instagram

Další moderátorka, kterou čeká porod každou chvíli, je Martina Nášelová. Tu diváci znají z pořaduKoření.. Martina na svém instagramovém profilu odhalila, že se s manželem brzy dočkají chlapečka a podle toho jistě i nakupují nezbytnou výbavu.
FOTO:  Instagram

Sympatická rosnička Kateřina Němcová si ještě nějaký ten měsíc počká, ale bříško už má pořádné! S manželem se těší na holčičku. Kačka tak určitě pořizuje tu správnou růžovou výbavičku a pokojík pro malou princeznu. Fanouškům se na sociální síti ukázala v plavkách, jak si užívá horké dny u vody.
FOTO:  Instagram


Brzy se tak můžeme těšit na fotky miminek těchto známých tváří!
 Co myslíte, které sluší těhotentsví nejvíc? HLASUJTE V ANKETĚ!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

POHLED PRO BOHY: Moderátorky TV Nova předvedly těla v plavkách! Které příroda nadělila nejštědřeji?

ZAPOTÍTE SE, ALE... Radost dětí bude obrovská! Vyrobte jim domácí spinner

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady