• TV Nova
  • POŘÁDNÁ PORCE TV ZÁBAVY: Co čeká diváky TV Nova v létě? 

POŘÁDNÁ PORCE TV ZÁBAVY: Co čeká diváky TV Nova v létě? 

POŘÁDNÁ PORCE TV ZÁBAVY: Co čeká diváky TV Nova v létě? 

Také už s napětím vyhlížíte dovolenou a horké letní dny? Prozradíme vám, na jaké skvělé pořady a seriály se můžete těšit! Program bude opravdu nabitý. A navíc, podívejte se, na jakých akcích se o prázdninách můžete setkat s TV Nova osobně!

Dovolená, pohoda, klid, slunce, grilovačka, moře (nebo alespoň bazén) a něco dobrého k pití.... Možná si i vy představujete podobně letošní léto! K tomu všemu ještě pár skvělých pořadů, které zkrátka nikoho nezklamou a které k pořádným prázdninám a letním radovánkám rozhodně patří.Ani televize Nova nezůstává pozadu a přichystala pro vás pořádnou porci toho nejlepšího. Mezi nabitým a atraktivním programem najdete české a zahraniční filmy, oblíbené seriály a pořady české i světové tvorby.

 

FOTO:  TV Nova


Můžete se těšit na premiérové díly seriálu Drazí sousedé, které poběží každý všední den v podvečer. V hlavních rolích se zde představí Lenka Zahradnická, Štěpán Benoni nebo Petr Buchta, které můžete znát mimo jiné ze seriálu Ulice, dále pak Milan Šteindler, Robert Jašków nebo Dana Batulková.
 

Seriál je z prostředí malé vesnice, ve které vnoučata podivínského Aloise zdědí kromě 30 milionů i velký dům s hospodářstvím. Má to ale jeden velký háček! Vnuci musí v tomto polorozpadlém domě žít celý jeden rok, jinak dědictví propadne obci. Nenechte si ujít, jak si s tímto nelehkým úkolem Kateřina, Filip a Tomáš poradí.Pozor! Letní sezónu zahajuje TV Nova již 26. června, kdy tyto seriálové podvečery odstartují.
FOTO:  Archiv TV Nova

Ve večerních hodinách se pak na obrazovku vrátí i Kriminálka Anděl, a to rovnou se dvěma díly najednou, sitkom Comeback nebo retro seriály Dynastie Nováků a Návštěvníci. Atraktivní večerní program TV Nova ve středu doplní ještě premiérové díly soutěžní show Chcete být Milionářem? s Markem Vašutem.


Na jakých akcích se o prázdninách můžete setkat s TV Nova osobně?
Runtour - http://www.run-tour.cz/
Nova Cup - http://www.novacup.cz/
Slide Czech - http://www.slideczech.cz/
Masive stage race
100 let republiky, 130 let v pohybu http://100letvznikurepubliky.cz/

Kulturně-společenské akce:
Výstava Gott my life - život pěvecké legendy Karla Gotta
Ynspirology - Festival youtuberů a všech kreativních lidí
Filmový festival - Noir festival
 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MULTITALENTOVANÝ DR. HOUSE: Neuvěříte, čemu všemu se Hugh Laurie věnuje! Proč se málem nestal hercem?

VELKÁ GALERIE: Jak dnes vypadají místa z filmu Copak je to za vojáka? Nepoznali byste je

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady