• TV Nova
  • TO MUSÍTE VIDĚT: Majestátní koncert Slzy a Marka Ztraceného!

TO MUSÍTE VIDĚT: Majestátní koncert Slzy a Marka Ztraceného!

TO MUSÍTE VIDĚT: Majestátní koncert Slzy a Marka Ztraceného!
Zdroj: Profimedia / instagram

Druhý velkolepý koncert Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima proběhne na poutním místem Svatá Hora u Příbrami. Na tomto romantickém místě vystoupí kapela Slza a zpěvák Marek Ztracený. Unikátní projekt můžete kromě TV Nova sledovat i online na portálu Nova plus!

Televize Nova ve spolupráci s výrobcem zmrzliny Prima chystá pro všechny diváky a fanoušky hudební koncert v Příbrami, kde vystoupí zpěvák Marek ztracený a skupina Slza. A kdo nemůže dorazit na živý koncert nemusí zoufat. Můžete ho sledovat i online. Začátek letního koncertu Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima už 14. 6. 2017 v Příbrami ve sportovním a rekreačním areálu Nový Rybník od 5:55.
 

Na co dalšího se můžete těšit? Po celou dobu vás budou pořadem provázet moderátoři Snídaně s Novou Petr Říbal a Aleš Lehký, mezi publikem se budou pohybovat moderátoři Ema Klementová a Lukáš Maule. Lokalita Příbrami slibuje krásné zázemí, kde se běžně pořádají velké koncerty a akce. A to přímo pod poutním místem Svatá Hora, zde se nachází barokní klášterní komplex. Kdo zváží cestu, může se těšit na oblíbenou turistickou lokaci s obrovským skanzenem na řece Litavce. Zajištěné je i parkování. Během koncertu bude probíhat soutěž o zájezd pro dvě osoby na Kanárské ostrovy v hodnotě 40 tisíc korun, který zajistí TV Nova. Akce platí pouze pro ty, kteří dorazí do 6:30. Na Herní řád soutěže se podívejte ZDE!

Diváci mohou také soutěžit o exkurzi do televize Nova. Stačí, když vyrobíte transparent a přijdete s ním podpořit Marka Ztraceného a Slzu během koncertu. Následně bude vybrán ten nejlepší a jeho tvůrci se budou těšit na výlet do barrandovských prostorů TV Nova.

FOTO:  Nova.cz


Během minulého roku Slza odehrála více než 80 koncertů a objevila se i na těch největších hudebních akcích jako jsou Majálesy a hudební festivaly. Kromě fanoušků, kteří Slze přibývají neuvěřitelnou rychlostí, kapelu chválí i hudební kritici. Jejich debut, jenž na podzim získal trojplatinu, byl nominován také v Hudebních cenách Anděl. Zpěvák a klavírista Marek Ztracený, kterému se přezdívá český Enrique Iglesias, se v showbyznysu pohybuje od roku 2008, kdy debutoval se svým největším hitem Ztrácíš. Za tu dobu stihl vyprodukovat čtyři alba a pracuje na pátém.
 

ROZHODNĚ JE SE NA CO TĚŠIT!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
CO NA TO FANYNKY?! Zpěvák Marek Ztracený jde s kůží na trh! Co se chystá udělat se svým tělem?

Rozhovor na baru s kapelou SLZA

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady