Gwyneth Paltrow jako milovnice šílených wellness procedur. Co a jak si nechala vpravit do těla?

Gwyneth Paltrow je kromě jiného známá tím, že si ráda dopřává nejrůznější wellness procedury. Často jde skutečně o šílené věci, nad kterými běžnému člověku zůstává rozum stát. Teď se herečka přiznala k tomu, že vůbec nejdivnější kúra, kterou podstoupila, se týkala jejího konečníku. Co si během ní nechala zavést do těla? A čím dalším v minulosti šokovala všechny své fanoušky?

Jednou ze skvělých věcí na tomto světě je jeho rozmanitost. Zatímco někdo je například milovníkem dobrého jídla, druhý zase rád na vlastní kůži testuje neschválené wellness postupy. No a co, že většinou ani nemusí nijak zvlášť prospívat zdraví? Nechat si strkat do intimních částí těla všechno možné je přece taková zábava!

Ozon v konečníku

V podcastu The Art of Being Well herečka prozradila, jakou nejšílenější proceduru absolvovala. Jednalo se prý o rektální ozonovou terapii, při které se vpravuje do těla plynný ozon, aby se léčila nemoc nebo zranění. Podle všeho by se tím měla zvýšit hladina kyslíku v těle, což má posílit imunitní systém a podporovat hojení. „Je to dost divné, ale velmi to pomohlo,“ dodala Gwyneth Paltrow se smíchem. Toxický ozon ale zatím nemá oficiálně potvrzené žádné lékařské využití.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow  |  FOTO:  Profimedia

Rakovina

K přemýšlení nad tím, čemu všemu se člověk během života vystavuje, ji dovedlo to, že jejímu otci diagnostikovali rakovinu. „Začala jsem si uvědomovat, že musí existovat souvislost mezi tím, co jíme a čemu jsme vystaveni,“ rozpovídala se herečka. „Všichni máme tolik možností, máme autonomii nad svým tělem a nad tím, co do něj vkládáme. Když nad sebou máme určitou míru kontroly, můžeme skutečně začít měnit svůj život a cítit se opravdu dobře,“ shrnula to.

Makrobiotická dieta

Už během natáčení filmu Zamilovaný Shakespeare, který měl premiéru v roce 1998, vyřadila Gwyneth ze svého jídelníčku mléčné výrobky, lepek, cukr, zpracované potraviny a také kávu. Pauzu od této diety si dala jen v období, kdy čekala dceru Apple. „V té době jsem jedla jen sendviče s grilovaným sýrem a jogurty,“ vysvětlila představitelka Pepper Potts ze série Iron Man.

Milovnice kapaček

S moderátorem Willem Colem se padesátiletá herečka bavila také o tom, jak vypadá její každodenní rutina. „Miluji kapačky, jsem jejich raná uživatelka,“ přiznala se Gwyneth Paltrow. Ze všeho nejraději má glutathion a fosfatidylcholin, které se sice těžko shánějí, ale cítí se po nich prý velmi dobře.

Denní režim

Její postavu jí sice může závidět nejedna žena, ale její denní režim by určitě nechtěl mít nikdo. Drží totiž přerušovaný půst, k obědu si dává jen polévku a k večeři zeleninu, věnuje se hodinu pilates nebo chůzi a vysedává pravidelně v infrasauně. Na druhou stranu – takový program by si normální smrtelník během celodenního shonu mohl dopřát jen stěží.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow ve filmu Zamilovaný Shakespeare.  |  FOTO:  Profimedia

Posedlost vagínou

Tím, že sdílela, jak vypadá její den, pobouřila mnoho lidí. Ti většinou reagují, že něco takového určitě není zdravé. Vlně odporu čelila herečka už v roce 2015, kdy propagovala metodu vaginálního napařování. I když lékaři tvrdili, že pro něco takového není žádné opodstatnění. Později dokonce propagovala vaginální vajíčka, o kterých se zjistilo, že vyloženě škodí zdraví. Před třemi lety její značka zase uvedla na trh svíčku s vůní vagíny.

Vypadá to, že tahle část těla Gwyneth Paltrow vyloženě fascinuje. Ať si dělá každý, co chce, ale pokud máte na lidi z nějakého důvodu velký vliv, měli byste si dobře promyslet, k čemu je nabádáte. Také by se totiž mohlo lehce stát, že by to nemuselo dopadnout úplně dobře.

Iron Man.
Gwyneth Paltrow a Robert Downey Jr. ve filmu Iron Man.

Gwyneth Paltrow sledujte ve filmu Mortdecai: Grandiózní případ, který najdete na Voyo.

Sdílet
  • #Gwyneth Paltrow

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady