Stalker Emmy Watson? Regé-Jean Page z Hermiony během natáčení Harryho Pottera nespustil oči

Herec Regé-Jean Page o sobě v poslední době dává stále více vědět, protože se objevuje v těch největších filmových trhácích současnosti. Poprvé jste si ho ale mohli všimnout už před třinácti lety v populární sérii Harry Potter!

Koho si tam zahrál? A co se tehdy při natáčení naučil od Emmy Watson?

Bridgertonovi a The Gray Man

Regé-Jean Page před třemi lety uchvátil převážně divačky v romantickém seriálu Bridgertonovi, kde ztvárnil sexy vévodu Simona. Natáčení druhé řady ale odmítl s tím, že se chce posunout dál. To se mu podařilo, když si zahrál padoucha ve velkofilmu The Gray Man, který se natáčel z velké části v Praze. 

Rege-Jean Page
Rege-Jean Page a Phoebe Dynevor v seriálu Bridgertonovi.  |  FOTO:  Profimedia

Dračí doupě a James Bond

Na konci března se má objevit v očekávaném fantasy Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. Často se spekuluje také o tom, že by se klidně mohl stát příštím Jamesem Bondem! Tolika úspěchů najednou se během tak krátké doby nepodaří dosáhnout jen tak kdekomu. 

Dungeons &description:Chris Pine a Rege-Jean Page ve filmu Dungeons &source:Profimedia

Harry Potter

I když si možná myslíte, že jste ho před seriálem Bridgertonovi nikde neviděli, určitě se pletete. Před třinácti lety si zahrál ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1! I když tehdy nebyl uveden ani na seznamu herců, můžete ho krátce spatřit na svatbě Billa Weasleyho a Fleur Delacour. V jedné scéně dokonce stojí hned vedle představitelek Hermiony Granger a Molly Weasley. 

Kulisák

V té době neměl s herectvím ještě příliš zkušeností, proto byl rád, že se může podívat na to, jak natáčení takového filmu probíhá. V té době jsem dělal kulisáka a teprve jsem se učil, jak herci pracují na masivních scénách, svěřil se herec, kterého citoval web Just Jared

Harry Potter a Relikvie smrti – část 1
Rege-Jean Page, Emma Watson a Julie Walters ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1.  |  FOTO:  Profimedia

Špehování Emmy Watson

K učení si snad nemohl vybrat lepší prostředí. Některé fígle odkoukal totiž od takové profesionálky, jakou je herečka Emma Watson. Sledoval jsem, jak Emma ve svatební scéně schovává telefon pod ubrousky a říkal jsem si: Super! Tohle herci dělají!' Sledoval jsem, jak režisér komunikuje se scénou, prostě jsem se chytal, sledoval, učil se a pozoroval je to skvělý způsob špehování, vysvětlil Regé-Jean Page.

​Emmu Watson sledujte ve filmu Circle: Uzavřený kruh, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Emma Watson

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady