ODHALENÍ: Jaké tajemství ukrývá POHÁDKA ŘACHANDA? Šárka Vaculíková promluvila o skrytém lesním boji

Herečka Šárka Vaculíková prozradila, s čím musela během natáčení pohádky Řachanda bojovat. A je to vážně síla! Proč se sympatická blondýnka nemohla umývat?

Už v sobotu 25. 3. poběží na Nově premiéra české pohádky Řachanda. V ní si zahrála řada známých českých herců. V roli krále tak diváci uvidí Jana Hrušínského, rozmazlenou princeznu hraje Denisa Pfauserová, jako lesní vílu uvidíte herečku známou ze seriálu Ulice - Šárku Vaculíkovou.

FOTO:  Nova.cz

A právě Šárka prozradila, s čím se musela během natáčení potýkat. Zrovna její maska totiž vyžadovala velmi náročnou přípravu, a to nejen ze strany maskérů, ale také herečky samotné. Doma si Šárka zkoušela zvířecí skřeky, protože jako dryáda, tedy duše lesa, nemluvila. To ale nebylo zdaleka nic proti tomu, co ji čekalo v brzkých ranních hodinách po příchodu do maskérny.

Galerie

Jako sklad složitých kostýmů během natáčení Řachandy sloužila obrovská stodola, ve které bylo chladno. Šárka a ostatní představitelky víl se po příchodu musely vysvléct do spodního prádla, aby na ně maskérky mohly nanést zelenou barvu, která pokrývala celé tělo. Tedy kromě několika míst.

Více se dozvíte ve videu. Která místa zůstala před barvou chráněna. A proč se Šárka nemohla umývat?

Na Řachandu, která je plná kouzelných pohádkových bytostí, dobrodružných okamžiků a v neposlední řadě poučení, se dívejte v sobotu 25. 3. od 20:20 Na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

SILNÉ EMOCE A TĚŽKÉ OSUDY: Na obrazovky se vrací nové příběhy Holek pod zámkem! Na co se můžete těšit?

TOP 4: Tomáši Holému při natáčení snímku Pod Jezevčí skálou tekla po obličeji skutečná krev. Co dalšího o filmu nevíte?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady