• TV Nova
  • Na Davida Prachaře by si kolegové na place měli dát pozor! Co by jim provedl, kdyby ho naštvali?

Na Davida Prachaře by si kolegové na place měli dát pozor! Co by jim provedl, kdyby ho naštvali?

David Prachař je jednou z hlavních postav nového krimi seriálu TV Nova Specialisté, kde hraje velitele vyšetřovacího týmu. Herec prozradil nejen to, jak funguje jeho vztah s manželkou, ale také, co nejšílenějšího v životě udělal. Řekli byste to do něj?

David Prachař se za svou dlouhou hereckou kariéru objevil v několika nováckých seriálech. V Pojišťovně štěstí si zahrál jednoho z milenců sexy Kateřiny Brožové, v Ordinaci v růžové zahradě 2 si zahrál partnera své současné manželky Lindy Rybové. Doma to těmto dvěma podle všecho klape skvěle. Péči o děti totiž mají rozdělenou.

FOTO:  Archiv TV Nova

"Máme to rozdělené. Já říkám dětem ty zásadní věci o životě a Linda vaří, uklízí a stará se o děti," říká David. Bez vzájemné pomoci by to v herecké rodině a při pracovním nasazení, které manželé mají, ani jinak nešlo.

FOTO:  TV Nova

A výčet jeho seriálových rolí by mohl pokračovat například Doktory z Počátků, kde si zahrál schopného podnikatele. Nyní David Prachař hraje velitele vyšetovacího týmu v seriálu Specialisté. Po boku mladších kolegů bojuje v Praze proti zločinu. Herec prozradil, jak se mu nejrůznější natáčecí místa líbila. Specialisté se totiž natáčejí na reálných místech po celé Praze. Štáb se tak dostal například na střechu hotelu Forum nebo do krematoria v Motole.

FOTO:  TV Nova

Co David rád dělá, když má volno? A proč má největší radost z blížícího se jara? Podívejte se na reportáž, kde David Prachař ezkluzivně odhaluje své soukromí.

Davida Prachaře můžete vidět každé pondělí v seriálu Specialisté od 20:20 na Nově. Co díl to nový detektivní případ, ve kterém herec musí prokázat nejen fyzickou, ale také psychickou odolnost.

Pokud chcete mít vždy nejnovější informace o seriálu Specialisté, sledujte oficiální stránky ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Na jeho věk neuvěřitelné! Hvězda Specialistů David Prachař ukázal, jak se udržuje v kondici

VELKÁ ANKETA: Temné touhy, nebo vražda? Který díl Specialistů vás nejvíce dostal? Hlasujte!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady