• TV Nova
  • SPECIALISTÉ PODRUHÉ ještě napínavější: Klidnou atmosféru pražské náplavky naruší nález mrtvého muže

SPECIALISTÉ PODRUHÉ ještě napínavější: Klidnou atmosféru pražské náplavky naruší nález mrtvého muže

SPECIALISTÉ PODRUHÉ ještě napínavější: Klidnou atmosféru pražské náplavky naruší nález mrtvého muže
Zdroj: TV Nova

V centru Prahy je ve Vltavě nalezeno tělo utopeného mladého muže. Brzy vychází najevo, že jde o zaměstnance taxislužby, který nebyl utopen, ale zastřelen...

Kriminalistický tým v sestavě Pavel Vondráček, Zuzana Májová, Jan Lorenc a Lukáš Panenka, se ujímá řešení případu, který je nepochybně vraždou. Jeden taxikář už totiž nedávno zavražděn byl. Vyšetřování přivádí kriminalistický tým mezi taxikáře, jejichž vztahy často nejsou příliš korektní .

Mezi šéfem kriminalistů Pavlem Vondráčkem a jeho dcerou Lenkou navíc probíhá konflikt, protože Pavlovi se nelíbí, jakým způsobem Lenka dělá svou novinářskou práci pro místní noviny. Když je přepadena další taxikářka, Lukáše s Janem přivede vyšetřování do dílny autoopraváře Bernického a ten na ně zaútočí. Lukášovi se jen taktak podaří Jana zachránit.

Galerie

Kromě čtveřice hlavních vyšetřovatelů a Pavlovy dcery Lenky, kterou v seriálu hraje Veronika Kubařová, uvidíte další známé tváře – Lenku Termerovou a Jiřího Štrébla.

Jak si hvězdy seriálů povedou v krimi prostředí? To prozradí dnešní díl Specialistů, který můžete sledovat od 20.20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VRAŽDY, NAPĚTÍ I HUMOR: Režisér Specialistů prozradil, jaké zápletky čekají diváky v dalších dílech

Jakub Štáfek o svých seriálových parťácích. Prozradil, proč o krásné Zuzaně Kajnarové zásadně nemluví

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady