• TV Nova
  • Kdo je oblíbená postava Specialistů?

Kdo je oblíbená postava Specialistů?

Kdo je oblíbená postava Specialistů?
Zdroj: TV Nova

Parta vyšetřovatelů se v pondělí 16. ledna vrhla na první případ. Úspěšně zneškodnili dva lupiče, kteří mimo jiné, drželi mezi rukojmími velitele kriminalistů Davida Prachaře. Kdo je vaším nejoblíbenějším Specialistou?

Přehrát poslední díl

DAVID PRACHAŘ alias PAVEL VONDRÁČEK (56)

Pavel je vrchní komisař. Je jasným šéfem týmu, který nemusí zvyšovat hlas, aby byl vyslyšen. Když je o něčem přesvědčený, nenechá se ničím zastavit. Celý svůj život strávil v Praze. Je možné jej bez problémů nazvat Pražákem z povolání.

FOTO:  TV Nova

Pochází ze skromných poměrů. Ve svém volném čase také boxoval. Je vdovec, jeho manželka zemřela před třemi roky, a tak se sám stará o již dospělou dceru.

MAREK ADAMCZYK alias JAN LORENC (30)

Jan je komisař a pochází z Prahy. Studoval na Karlově univerzitě psychologii a na základě svých výborných studijních výsledků dostal stipendium na studijní stáž v USA spojenou s postgraduální výukou u FBI.

FOTO:  TV Nova

Jan je seznámen s nejmodernějšími vyšetřovacími metodami. Jeho analytické schopnosti jsou brilantní. Hektické reakce nebo nepromyšlené akce pro něj nepřichází v úvahu. Jedna věc je pro něj jasná: chce být dobrý kriminalista a dobrý otec.

JAKUB ŠTÁFEK alias LUKÁŠ PANENKA (28)

Lukáš je kandidát na komisaře a tzv. kluk z venkova. Přetéká sebevědomím a je velký pohodář. Je vysloveně pragmatický – když jedna věc neklapne, tak se zkusí věc další.

FOTO:  TV Nova

Lukáš je jasným „mužem činu“. Práce v kanceláři u psacího stolu není nic pro něj, musí být tam, kde se něco děje. Čím větší je úkol, s o to větší vervou se do něj vrhne. Při vší jeho lehkosti je možné se na něho stoprocentně spolehnout. Pro svůj tým je odhodlaný jít i skrz oheň.

ZUZANA KAJNAROVÁ alias ZUZANA MÁJOVÁ (32)

Zuzana je komisařka a jediná žena v týmu. Přesto se dovede velmi dobře prosadit, nenechá se nikým oklamat, je ctižádostivá a cílevědomá. Za jejím perfektním vystupováním se tu a tam schovává její citlivé já.

FOTO:  TV Nova

Zuzana je velmi atraktivní, tak atraktivní, že si mnozí netroufají se k ní přiblížit. Ovšem na místě činu ji, co se týče rychlosti chápání i jednání a zachycení prvních stop, jen tak někdo neobalamutí. Potají koketuje s představou někdy převzít vedení týmu, i když by to před kolegy nikdy nepřiznala.

Kdo se stane nejoblíbenějším členem party vyšetřovatelů? Hlasujte v anketě i vy!

ČTĚTE TAKÉ:

SPECIALISTÉ: Seriál plný akčních scén! Jak si s nimi poradili herci?

SPECIALISTÉ POPRVÉ NA OBRAZOVKÁCH! Kolik diváků u nového krimi seriálu večer sedělo?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady