• TV Nova
  • Seznamte se s velitelem týmu SPECIALISTŮ! Proč má David Prachař strach z akčních scén?

Seznamte se s velitelem týmu SPECIALISTŮ! Proč má David Prachař strach z akčních scén?

Vrchní komisař a jasný šéf týmu, který má mezi svými podřízenými autoritu. To je David Prachař ve své nejnovější roli. Jak si povede v novém kriminálním seriálu Specialisté?

Na obrazovky TV Nova míří nový krimi seriál Specialisté v čele s Davidem Prachařem, Jakubem Štáfkem, Adamem Adamczykem a jedinou ženou v týmu – Zuzanou Kajnarovou. Na reálných místech v Praze budou bojovat proti zločinu!

DAVID PRACHAŘ alias PAVEL VONDRÁČEK (56)

Pavel je vrchní komisař. Je jasným šéfem týmu, který nemusí zvyšovat hlas, aby byl slyšen. Když je o něčem přesvědčený, nenechá se ničím zastavit. Celý svůj život strávil v Praze. Je možné jej bez problémů nazvat Pražákem z povolání. Miluje své město, jeho vůně i pachy, jeho architekturu, jeho šarm – Praha je pro něj nejkrásnější město světa.

FOTO:  TV Nova

Pavel zná v Praze každý kout, z fleku by mohl udělat průvodce městem, zná velmi dobře dějiny svého města a je důvěrně znalý i jeho zvláštností. Pochází z tzv. skromných poměrů. Ve svém volném čase také boxoval. Je vdovec, jeho manželka zemřela před třemi roky, a tak se sám stará o již dospělou dceru.

Davida Prachaře jste mohli vidět v několika nováckých seriálech. Pamatujete si jej z Ordinace v růžové záhradě, kde hrál majitele autoservisu. Po boku sestřičky Kamily si v seriálu prošel manželskou krizí, když se nechal poblouznit krásnou blondýnkou Danielou. Zahrál si i v  Doktorech z Počátků, kde si musel projít ztrátou milované ženy, která nečekaně zemřela.

Galerie

Jakým velitelem týmu David Prachař alias Pavel Vondráček bude? Jak sám říká, kriminalistu ještě nikdy nehrál. Tak se nechme překvapit!

Tým Specialistů bude již od 16. ledna na Nově v 20:20 řešit nejrůznější kriminální případy! Pokud nechcete, aby vám unikly žádné novinky, sledujte facebookovou stránku ZDE!

ČTĚTE TAKÉ:

SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?

PRVNÍ AKČNÍ ZÁBĚRY: Jak se točil nový detektivní seriál TV Nova Specialisté

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady