• TV Nova
  • VIDEO: Vykolejená Ewa Farna v zákulisí Slavíků! Takhle rozhozenou jste ji ještě neviděli!

VIDEO: Vykolejená Ewa Farna v zákulisí Slavíků! Takhle rozhozenou jste ji ještě neviděli!

Zpěvačka Ewa Farna si letos přišla na pódium pro bronzové slavíka. My jsme ji vyzpovídali těsně poté, co obdržela tuto prestižní cenu. Jaké byly její pocity? Na chvíli ztuhnula v němém úžasu.

Mladá zpěvačka oslavila v nedávné době 10 let na pódiu. Oslava to byla opravdu velkolepá. Ewa udělala pro své fanoušky velký koncert, na kterém zpívala všechny hity, kterými se za svou kariéru proslavila. To, že zrovna letos obdržela bronzového Slavíka v kategorii zpěvačka roku, si nemůže vynachválit: „Letos si toho vážím ještě víc, oslavila jsem 10 let na scéně. A je to pro mě vlastně takové ocenění za ten koncert, který jsem si celý vysnila a naplánovala podle svých představ.“

FOTO:  Profimedia


Ewa se s námi podělila i o důvod, proč na významný večer zvolila tak extravagantní účes: „Já jsem přišla za svých kadeřníkem a chtěla jsem normálně učesat svoje vlasy. A on držel v ruce ty dredy a tak jsem řekla, proč ne.“ Jak je vidět, Ewa svému kadeřníkovi rozhodně důvěřuje!

Nicméně během rozhovoru ji vykolejila jedna věc, díky které úplně zapomněla, o čem mluvila. Co se stalo to zjistíte z videa!

Galerie


 

Nepřehlédněte:

ANKETA: Lucie Vondráčková ukázala na Slavíkovi tři outfity za večer! Který jí seknul nejvíc?

5 NEJ MOMENTŮ ČESKÉHO SLAVÍKA 2016: Kája zklamal. Salto mortale Sokola a hláška: „Nekupujte, adoptujte“!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady