• TV Nova
  • 5 NEJ MOMENTŮ ČESKÉHO SLAVÍKA 2016: Kája zklamal. Salto mortale Sokola a hláška: „Nekupujte, adoptujte“!

5 NEJ MOMENTŮ ČESKÉHO SLAVÍKA 2016: Kája zklamal. Salto mortale Sokola a hláška: „Nekupujte, adoptujte“!

5 NEJ MOMENTŮ ČESKÉHO SLAVÍKA 2016: Kája zklamal. Salto mortale Sokola a hláška: „Nekupujte, adoptujte“!
Zdroj: Nova.cz

Nemohli jste u toho být, neviděli jste? Nevadí, s námi zůstanete v obraze! 51. ročník ankety Český slavík Mattoni 2016 přinesl mnoho zajímavých momentů – tady je 5 nejlepších!

Salto mortale Ondřeje Sokola

O úsměvný šok se divákům v sále zasloužil moderátor s judistou Lukášem Krpálkem, který přišel vyhlásit vítěze v kategorii Zpěvák roku. A chtěl předvést, že i takový drsný sport, kterému se profesionálně věnuje, se dá dělat něžně. „Já vás něžně položím,“ řekl Sokolovi a než se kdo nadál, s moderátorem jemně seknul o zem.

FOTO:  Jakub Deml

FOTO:  Jakub Deml

FOTO:  Jakub Deml

 

Slavíky opět ovládl Karel Gott. Mistr je v nemocnici, na pódiu ho zastoupila dceraKája zklamal

Karel Gott na Slavíky nedorazil, i když se říkalo, že přijde. Celý národ mu to ale jisto jistě a rád odpouští. Mistr totiž, bohužel, skončil v nemocnici. Dle slov jeho dcery Charlotty Elly, která za něj 41. zlatého slavíka přebírala, nedorazil kvůli zádům. A na přímý přenos se díval právě z nemocničního lůžka. Držíme palce!

FOTO:  Profimedia


„Tak tohle jsem opravdu nečekala. Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani sestřička nejsou fotogenické. Ale mně to nevadí, protože já jsem po tatínkovi a jsem na to pyšná. Tatínek moc všem děkuje za hlasy. Moc tady chtěl být, ale nemůže, protože je v nemocnici se zády. A právě se dívá. Tati, doufám, že jsem ti neudělala ostudu, jestli ano, tak promiň. Moc ti děkuju, protože konečně můžu ponocovat s dospělými,“ pronesla při přebírání ceny dcera Karla Gotta.

Galerie

 

Hláška: "Nekupujte, adoptujte"

Druhé místo v kategorii Zpěvačka roku obsadila Lucie Vondráčková. A svou poslední větou u děkovně řeči zvedla vlnu úsměvů, ale i nepochopení. „Já po deváté děkuji za toto nečekané umístění. Děkuji fanouškům a všem, co přišli na turné. Těším se na své nové autory, protože budeme pracovat na nové desce. Blíží se Vánoce, tak bych jenom chtěla říct: Nekupujte, adoptujte,“ pronesla.

FOTO:  Profimedia

 

♦ ANKETA: Lucie Vondráčková ukázala na Slavíkovi tři outfity za večer! Který jí seknul nejvíc?

 

Vypískaný Ortel

„Dávejte si pozor s tím potleskem, pak budete muset vysvětlovat proč jste nám tleskali,“ oznámil Tomáš Ortel, frontmanem této skupiny s kontroverzní pověstí při přebírání stříbrného slavíka v kategorii Skupina roku. Nesouhlas některých návštěvníků v sále s jeho oceněním se projevil hlasitým pískáním.

FOTO:  Jakub Deml

 

Bláznivé copánky Ewy Farne

Je třetí zpěvačkou letošního roku. Dojetí ani nadšení neskrývala. Děkovala a děkovala, až její řeč musel moderátor Ondřej Sokol zkrátit. Za večer dvakrát vyměnila outfit, ke kterým si nechala vytvořit speciální copánky, nebo dready? Nedaly se přehlédnout. No, posuďte sami.

FOTO:  Jakub Deml

FOTO:  Jakub Deml/TN.cz


• Ze zákulisí Slavíka: „Muchlovačka“ Ewy Farne s Lucií Bílou při rozhovoru!

 


 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady