• TV Nova
  • Jakou udělali největší chybu po skončení SuperStar? Nové duo Bendig - Konvičková promluvilo

Jakou udělali největší chybu po skončení SuperStar? Nové duo Bendig - Konvičková promluvilo

Možná vám přijdou jako nesourodá dvojice, ale spolu jim to dokonale klape. A to nejen, když spolu nahrávají píseň.

Už to je pár let, co Jan Bendig a Markéta Konvičková soutěžili v Česko-Slovenské SuperStar. Zpěvák ale až letos vydal svou debutovou desku "Příběh", v jedné z písní si střihl duet s Konvičkovou. Jak se jim spolupracovalo? Oba si nemohou novou uměleckou možnost vynachválit. Klapalo jim to dokonale.

A jak vzpomínají na SuperStar. Je jim jasné, že slavná pěvecká soutěž odstartovala jejich kariéru. Proto je jasné, že se moderátorka Veronika Petruchová musela zeptat, jestli také po soutěži, při práci na své kariéře, udělali nějakou zásadní chybu.

FOTO:  Jakub Deml

"Já udělal jednu fakt velkou chybu, byl tam jeden vztah, s kterým jsem nebyl spokojenej, který mě šlapal dolů, úplně na dno, ale jinak nevím. Tohle mě hodně ponaučilo," svěřil se Honza Bendig.

Markéta chvíli vzpomínala, ale nakonec na nic významného nepřišla. "Nic bych nevrátila, neudělala jinak, ty kopance musí přijít. Ale myslím, že úplně úplně špatně nebylo nic."

Zpěvačka ze Severní Moravy navíc myslí i na zadní vrátka. Netvrdí, že bude zpívat do konce života. "Vždy jsem si říkala, že zpívat neumím. Ale nakonec jsem se do showbyznysu dostala. Ale snažím se dokončit vysokou školu, kdyby mi třeba odešel hlas, protože nikdy nevíš. Už jsem titulovanej blbec a chtěla bych ještě toho inženýra," smála se.


Další zajímavé rozhovory s celebritami, sledujte v talkshow Na baru ZDE.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady