To nejlepší na nova.cz z roku 2009

To nejlepší na nova.cz z roku 2009
Zdroj: TV Nova

Za rok 2009 jsme pro vás opět zprostředkovali stovky reportáží a rozhovorů. Díky nim jste měli možnost nahlédnout do zákulisí vašich oblíbených pořadů, které jsme vám nabízeli na našich stránkách hned druhý den, některé dokonce pár minut po odvysílání. Nyní vám přinášíme přehled těch nejlepších videí za rok 2009.

NEJLEPŠÍ VIDEA ZA ROK 2009:

Finále Česko Slovenské Superstar plus rozhovor s přítelkyní a matkou Martina Chodúra

Finále Domu Snů plus Jak viděl Honza Musil vítězný tmavě modrý pár

Smrt Vasila v Ulici plus Rozloučení představitele Vasila, Roberta Jaskówa

Smrt Hakena v Ordinaci v růžové zahradě 2

První díl Stahováku

 

NOVÉ POŘADY TELEVIZE NOVA:

Některé stránky vašich oblíbených pořadů, jako je například Ulice nebo Comeback, jsme pro vás změnili, aby lahodily ještě více vašemu oku a dalo se v nich jednoduššeji orientovat. Vznikly ale i nové pořady, pro které jsme zřídili speciální stránky:

Česko Slovenská SuperStar

Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinesly jedinečný projekt. Půl roku jim trvalo, než za pomoci hlasování českých a slovenských fanoušků vybraly vítěze - Martina Chodúra.

Dům snů


V lukrativní lokalitě na okraji Prahy rostl od jara 2009 nový dům. Desítka párů stavěla moderními technologiemi nabitou budovu pod dohledem kamer a odborníků čtyři měsíce. Kromě nízkoenergetické dřevostavby tak zároveň vznikla kostra nové reality show TV Nova Dům snů.

Stahovák

Vojta Kotek a Jirka Mádl pro vás jednou týdně hledají na internetu zábavná, hloupá, roztomilá i bizardní videa. Na stránkách nova.cz navíc představujeme i ta nejlepší videa z vaší tvorby!

Polepšovna mazlíčků


Polepšovna mazlíčků je nový pořad o problémových zvířatech a jejich majitelích s prvky reality show. Jeho cílem je řešení konkrétních poruch chování krok za krokem.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady