S čerty nejsou žerty
aktualizováno 24.12.

VŠIMLI JSTE SI? Filmové chyby v pohádce S čerty nejsou žerty váží několik tun!

Máte ponětí o tom, kolik váží pytel plný zlaťáků? Co říkáte na přemísťující se okno žaláře? Během natáčení pohádky S čerty nejsou žerty se odehrálo hned několik zdánlivě nenápadných, přitom zásadních chyb. Zajímá vás, jaké to jsou?

Smrtonosná zbraň 2 - 6
04.08.

NA ZDRAVÍ: Každé ráno si dal pět piv! Hvězda filmu Smrtonosná zbraň 2 si dopřávala. Co ještě nevíte?

Filmovou sérii Smrtonosná zbraň s Melem Gibsonem a Dannym Gloverem zná každý divák na kvalitní snímky zaměřený. Nabízí akci a humor v nikdy neokoukané podívané. Už málokdo však ví, co se za dokonalými scénami ukrývá. Druhý díl má skryté chyby i pár zajímavostí k přečtení.

Obsluhoval jsem anglického krále
15.07.

Tvůrci filmu Obsluhoval jsem anglického krále měli problémy s ochlupením! A jakých chyb se dopustili?

Tvůrci filmu Obsluhoval jsem anglického krále měli problémy s ochlupením modelek a také se ve snímku dopustili několika chyb. Podívejte se na zajímavosti, které jste dost možná nevěděli.

GALERIE: Můj přítel Monk - 18
12.07.

Mizející fleky a šklebící se mrtvola: Nejen tyto chyby přehlédli tvůrci seriálu Můj přítel Monk!

Podivínský detektiv Monk přivádí k šílenství všechny kolem sebe. I přesto se jeho postava proslavila po celém světě. Oblíbený komediální seriál má ale své mouchy. Jaké to jsou?

GALERIE: Můj přítel Monk - 23
05.07.

Co má seriál Můj přítel Monk společného se Sherlockem Holmesem? Víc než si myslíte!

Seriál Můj přítel Monk je známý po celém světě. Věděli jste ale, proč herec Tony Shalhoub roli podivného detektiva Monka nejprve odmítl? A co má seriál společného se Sherlockem Holmesem? Vše se dozvíte v článku.

U mě dobrý
29.06.

POVINNĚ UČEBNICI DĚJEPISU! Tvůrci filmu U mě dobrý se dopustili zásadních chyb. Pokémoni a kouření?

Návrat k Pelíškům a opětovná inspirace českým spisovatelem Petrem Šabachou, který je známý svými humoristickými romány a povídkami – to slibuje česká komedie U mě dobrý v hlavní roli s Bolkem Polívkou, Miroslavem Vladykou a Simonou Babčákovou. Hořkosladká komedie je zasazená do devadesátých let. Ve filmu ale vidíme spoustu věcí, které v té době ještě ani neexistovaly!

Síť a Sandra Bullock
aktualizováno 25.06.

JAK TO MOHLO PROJÍT? Tvůrci filmu Síť si s detaily nelámali hlavu. Některé záběry vůbec nedávají smysl!

Krimi film Síť z roku 1995 se pyšní zajímavým příběhem. Tvůrci si ale zapomněli pohlídat některé záběry a dopustili se tak hned několika zásadních chyb! Schválně, jestli jste si jich také všimli.

Herbie: Můj auťák brouk - 7
13.05.

PODRAZ NA LINDSAY LOHAN: Producenti komedie Můj auťák Brouk zrzavu herečku pěkně vypekli

Lindsay Lohan byla v šoku, když producenti filmu Můj auťák Brouk nedodrželi, co slíbili. Vy byste si to nechali líbit?

Jak se krotí krokodýli - 5
20.04.

Utrpení na place: Herci při natáčení filmu Jak se krotí krokodýli prožívali krušné chvíle. Chtělo to vážně odvahu!

Rodinná komedie Jak se krotí krokodýli je oblíbená u malých i velkých diváků. Věděli jste ale, proč Václav Postránecký tak trpěl? A všimli jste si chyby, kterou tvůrci přehlédli? Podívejte se na zajímavosti, které jsou s tímto filmem spojené.

Troja - 4
14.04.

Výdobytky moderní civilizace v historickém dramatu? Za tyto chyby se musí tvůrci filmu Troja pěkně stydět!

Na tohle natáčení nebude Brad Pitt vzpomínat v nejlepším. Zranil se, musel přestat kouřit a hurikán mu zničil dům! Ani zbytek štábu to neměl jednoduché. Po uvedení snímku do kin se totiž přišlo na to, že si filmaři nevšimli celé řady chyb...

Bláznivá dovolená v Evropě - 3
13.03.

Nebezpečné natáčení Bláznivé dovolené v Evropě: Jídlo, které do sebe měla nacpat, mohlo jednu z hereček zabít!

Kultovní komedie Bláznivá dovolená v Evropě v sobě skrývá několik chyb, které jsou stejně zábavné jako film! Všimli jste si například, který pes během jediné scény změnil rasu?

Nádherné bytosti - 6
21.02.

DRAMA NA PLACE: Natáčení filmu Nádherné bytosti málem skončilo katastrofou. Blížila se velká přírodní pohroma!

Na tohle natáčení asi štáb jen tak nezapomene. Scény v Louisianě bylo potřeba přerušit kvůli blížící se přírodní pohromě!