Švindlíři - 1
aktualizováno 11.01.

Americké drama s Nicolasem Cagem se natáčelo i u nás! Poznáte ve Švindlířích populární českou destinaci?

Snímek Švindlíři za zhlédnutí rozhodně stojí. Hraje v něm totiž Nicolas Cage, který je mezi herci unikátní tím, že trpitelský výraz nemusí předstírat, ale už se s ním narodil. A to je pro hlavní postavu Roye přímo ideální! Má totiž fóbii úplně ze všeho. A úplně nejvíc ze svojí dcery, o které dosud nevěděl... Akční drama z roku 2003 se natáčelo převážně v Californii, ale i daleko blíž, než si myslíte!

Yes Man - 2
01.01.

Díky filmu Yes Man zažil Jim Carrey svoje poprvé!

Ostřílený herec Jim Carrey si díky natáčení filmu Yes man sáhl na dno svých sil a dokonce se rozhodl vyzkoušet něco, co doposud nedělal.

Michaela Tomešová - 1
26.08.

HVĚZDY NOVY: Herečka Míša Tomešová porodila syna. Zvládla to v rekordním čase

Poslední dny byly plné radosti i smutku. Kdo slavil svého potomka a kdo naopak někoho oplakával? Podívejte se, jak se vedlo hvězdám TV Nova.

Mila Kunis
aktualizováno 17.08.

VIDEO: Školačka Mila Kunis po boku Chucka Norrise! Málokdo ví o její první velké roli

Ne každý v mladém věku unese slávu a tlak veřejnosti a někteří se v dospělosti jen těžce dostávají ze stínů své slavné první role. To však není případ Mily Kunis! Víte, jaká byla její první větší role?

Mila Kunis - 7
14.08.

LÁSKA JAK Z ROMÁNU: První setkání Mily Kunis a Ashtona Kutchera? To by ani Shakespeare nevymyslel

Mila Kunis zazářila v televizním sitcomu už v 15 letech, ale nejen proto to byl pro její život zlomový moment, Při natáčení se totiž potkala s životním partnerem Ashtonem Kutcherem. Ale láska na první pohled to rozhodně nebyla.

Bestiář GALERIE - 13
11.08.

Ve filmu Bestiář se objevila televizní legenda! Na obrazovce nebyla dlouhých 40 let

V romantickém filmu Bestiář se po dlouhé odmlce objevila jedna známá osobnost, která upadla v zapomění. Věděli jste, která televizní legenda si v něm zahrála?

Miss Hanoi - rozhovor
aktualizováno 13.08.

Tajemství filmu Miss Hanoi: Proč na natáčení dorazil skutečný buddhistický mnich? Režisér promluvil

Nový český snímek Miss Hanoi vznikal několik let. Zdeněk Viktora, režisér filmu, v rozhovoru prozradil, jak na natáčení vzpomíná. Zároveň promluvil o přítomnosti skutečného buddhistického mnicha na place. Proč na natáčení dorazil?

Angela Watson - 1
aktualizováno 01.08.

ODHALENÍ PO LETECH: Cody z Krok za krokem byl ze seriálu vyhozen! Důvod je strašlivý

Seriál Krok za krokem baví všechny generace už několik let. Jsou ale věci, které jste o něm určitě nevěděli. Kdo během natáčení našel lásku? Proč dostal představitel Codyho padáka? Vše se dozvíte v článku.

Katja Woywood - 6
aktualizováno 29.07.

Krásná lingvistka Katja Woywoodová z Kobry 11: Jaká je ve skutečnosti nejmladší šéfová dálniční policie?

Katja Woywoodová, která v populárním seriálu Kobra 11 hraje již třetí šéfku dálniční policie Kim Krügerová, je německá herečka, která by se z fleku mohla být překladatelkou nebo diplomatkou. Osud ji však zavál jinou cestou. Co o ní nevíte?

Rudá Sonja - 2
28.07.

Ve věku babičky popáté matkou: Rudá Sonja porodila další dítě! Dcera dostala jméno po malířce

Kdysi ji proslavila role Rudé Sonji a zahrála si také zlou čarodějnici v pohádkové sérii Princezna Fantaghiró. V posledních letech ale na sebe Briggite Nielsen neupozorňuje díky herectví. Teď dokonce oznámila, že porodila pátého potomka. V pětapadesáti letech!

On je žena! - rozdíly
28.07.

TADY NĚCO NEHRAJE: Dokážete najít všechny rozdíly na fotografiích ze seriálu On je žena!?

Leovi dalo pořádně zabrat, než odhalil, že se pod převlekem Zorana skrývá půvabná Zina. Jak rychle dokážete najít rozdíly mezi dvěma zdánlivě stejnými fotografiemi vy?

Mariana Prachařová při živém rozhovoru na TV Nova - 2
27.07.

FOTO: S kým vyrazila Mariana Prachařová na dovolenou? Tohle není její přítel!

Talentovanou Marianu Prachařovou můžete znát nejen ze seriálu Ulice, ale také z pořadu Coca-Cola Souboj coverů. Po náročných pracovních měsících se Mariana rozhodla, že vyrazí načerpat energii na dovolenou. Koho si vybrala jako svého cestovatelského parťáka?