Ulice: 3594. díl
včera 20:14

CELÝ 3594. DÍL ULICE: Víc než vyznání! Co Evžen udělá kvůli Blance?

Podívejte se na nejnovější díl Ulice

Kameňák
aktualizováno včera 16:03

STÁLICE I NOVINKY NA NOVĚ: Na jaře nechybí oblíbené pořady i zbrusu nový seriál. KOMPLETNÍ SEZNAM

Na televizních obrazovkách na jaře 2019 diváci uvidí jak pokračování úspěšných a oblíbených seriálů, hudební i zábavní show, zbrusu nový seriál, tak nadále i důvěryhodné zpravodajství a publicistiku.

Rodinné případy - Bratr EYE
včera 14:52

Po smrti otce se dozvěděla, že má nevlastního bratra. Nastal boj o dědictví!

Po smrti svého milované otce se Linda od notáře dozví, že není jedináčkem, jak si celý život myslela. Má nevlastního bratra, který má dědit s ní!

Rodinné případy - Mezonet EYE
16.01.

Chtěl koupit půdní prostory a splnit si tak sen. Majitelka však měla velmi zvláštní podmínku

Jak se může život zkomplikovat s koupí nového bytu? Architekt Robert touží po koupi půdních prostor, aby mu tak vznikl mezonetový byt. Majitelka má však zvláštní požadavek...

Rodinné případy - Kukačka EYE
15.01.

Pár nechtěl děti, manžel ale ulítl s kolegyní. Nyní řeší zapeklitý problém!

Není neobvyklé, že některé páry děti jednoduše nechtějí. Žijí si svůj úspěšný život, který by jim dítě narušilo. Stejně to mají i Mirka a Martin. Tedy měli – do doby, než byl Martin Mirce nevěrny...

Okresní přebor
13.01.

Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka se neobešel bez chyb! Co tvůrci pomotali?

Tvůrci dávali už při obsazování velký důraz na to, aby všichni herci byli nadšení fotbalisté a zarytí fanoušci. Proto chyby, které ve snímku jsou, působí tak trochu jinak.

King Kong (2005) - 8
13.01.

Ničivé tsunami v Thajsku ohrozilo natáčení snímku King Kong

Natáčení snímku King Kong režiséra Petera Jacksona bylo na spadnutí, když na plánované lokaci došlo k obrovské přírodní katastrofě. Jak se tvůrci poprali s nepřízní osudu?

Nejlepší filmy roku 2018
aktualizováno 13.01.

NEJLEPŠÍ FILMY ROKU 2018: Nejzajímavější snímek neměl jít vůbec do kin!

Píše se to těžce, ale zážitky se přesouvají do obýváků. Televizní, respektive streamovací společnosti, “kradou” kinům hvězdy, autory i témata a televizní formáty už dávno přestaly být synonymem pro bezduchý relax. Ostatně i Roma, nejvýraznější filmový počin roku 2018, vznikl jako televizní projekt, a přitom svou kvalitou dává na frak mnoha trhákům.

Volejte Novu - nová grafika - 2
12.01.

Volejte Novu - 12. 1. 2019

Volejte Novu

Chlapectví - 5
12.01.

NATÁČELI 12 LET a stárli před kamerou! Unikátní filmový projekt historie míří do televize

Jmenuje se Chlapectví a i pět let po premiéře v kinech budí nadšení, ačkoli se v něm nic nestane. Nebo právě proto. Na televizní obrazovky míří film, v němž malí i velcí herci přirozeně stárli. Točili každý rok jen pár dní, celých dvanáct let.

Čarodějky - 1
12.01.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o Čarodějkách: Phoebe prožila při natáčení romantickou lásku

Čarodějky patřily nejen v devadesátých letech k nejoblíbenějším seriálům. Tři krasavice obdařené kouzelnou mocí zneškodňovaly démony jako na běžícím páse. Jména Phoebe, Piper a Prue, která byla později vystřídaná Paige, jsou známé fanouškům po celém světě. Co jste možná o seriálu nevěděli?

Letopisy Narnie: Princ Kaspian - 6
12.01.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian - Češi ohrozili natáčení. Stěžovali si na špatnou hygienu!

Druhý díl dobrodružné ságy nese název Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Hlavní hrdinové jsou stále stejní. Petr, Zuzana, Edmund a Lucie. Sourozenci jsou povoláni do Anglie, která je sužována válkou. Mají vrátit svobodu tamním obyvatelům bájné Narnie. I přesto, že děj odsýpá a divák se nestačí ani nadechnout, natáčení taková hračka nebyla. Přinášíme vám 7 zajímavostí, které jste o filmu možná nevěděli.