Kouč číslo 3
12.12.

DESET RAPPERŮ, ale jen jeden je koučem The Voice Česko Slovensko! Tipujte, kdo to bude

The Voice Česko Slovensko už zná své první dva kouče – Vojtu Dyka a Janu Kirschner. Kdo bude další? Napoví vám nejen jeho speciální křeslo, ale také také deset jmen skvělých rapperů. Jedno z nich je to správné!

Vojtěch Dyk
aktualizováno 09.12.

Jak se Vojtěch Dyk těší na účinkování v The Voice? Má i radu pro soutěžící

V nedávné době dostali fanoušci nápovědu, kdo by mohl být prvním odhaleným porotcem talentové soutěže The Voice Československo. A většina hádala správně, že se vůbec poprvé jako porotce v nějaké soutěži představí oblíbený zpěvák Vojtěch Dyk. Jaké rady rozdá soutěžícím?

Kouč číslo 2
aktualizováno 06.12.

ANKETA: Kdo se stane druhým koučem The Voice? Bude to jedna z těchto deseti dam!

Podívejte se na těchto deset jmen zpěvaček. Jedna z nich se stane koučem The Voice Česko Slovensko. Kdo to bude? Na to už musíte přijít sami. Napoví vám video, kde je její speciální křeslo více představeno...

Soukromé pasti - Útěk
22.07.

ŽIVOT V PASTI: Stačí jedna osudová noc a váš život se může obrátit vzhůru nohama

Možná si myslíte, že se vás podobný příběh netýká. Možná je ale hranice tenčí, než jste tušili. Ty nejsilnější příběhy píše život sám a seriál Soukromé pasti o nich vypráví. I jedna noc stačí k tomu, aby se váš život obrátil na ruby...

Tři bratři - 5
aktualizováno 24.12.

Nesprávná květina i zvíře! Jaké další chyby se v pohádce Tři bratři objevily? Podívejte se

Hudební pohádku Tři bratři natočil v roce 2014 oscarový režisér Jan Svěrák podle scénáře svého otce Zdeňka Svěráka. Ani tomuto snímku se však nevyhnuly chyby! Čeho jste si určitě nikdy nevšimli?

Signál
04.01.

CHUDÁCI OBYVATELÉ! Co všechno museli přetrpět kvůli natáčení filmu s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem?

Jakým způsobem se podaří dvěma vychytralým podvodníkům využít neznalost občanů zapadlé vesničky Zálesí? Vojta Dyk a Kryštof Hádek v hlavních rolích komedie Signál přišli na způsob, jak získat peníze od důvěřivých obyvatelů.