LEGO příběh 2
aktualizováno 04.02.

SOUTĚŽ o úžasné stavebnice a dárky k filmu LEGO příběh 2

Uplynulo již pět let od chvíle, kdy všechno bylo boží a obyvatelé města musí čelit nové obrovské hrozbě: nájezdníkům LEGO DUPLO® z vesmíru, kteří ničí vše rychleji, než obyvatelé města stíhají obnovovat.

2236437
aktualizováno 28.01.
LOVEní začne na jaře

První záběry romantické komedie s Ester Geislerovou

Zlomené srdce bolí, může ale znamenat úplně nové možnosti. Hlavní postavě s tváří Ester Geislerové sice uteče ženich přímo od oltáře, s pomocí živelné kamarádky se ale vrhne do randění, aby našla novou lásku. V dalších rolích se představí Jakub Prachař, Martin Písařík, Veronika Žilková, Jaroslav Plesl, Ondřej Malý a slovenská komička Evelyn Kramerová. Ester Geislerová začne v romantické komedii „LOVEní“ hledat lásku první jarní den roku 2019. Film vstoupí do kin 21. března.

MARY POPPINS SE VRACÍ - 1
15.12.
DO KINA

MARY POPPINS SE VRACÍ 20.12. 2018

Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Whishaw) a Jana (Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Walters). Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Streep).

Ester Geislerová bude hledat lásku v nové romantické komedii LOVEní - 9
04.10.

Hledání lásky po třicítce? Série katastrof! Přesvědčí se o tom i Ester Geislerová

Režisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem nebo Veronikou Žilkovou!

První člověk - 3
aktualizováno 02.10.

Kdo byl ve skutečnosti Neil Armstrong? Tajemství ze života prvního muže na Měsíci odhalí nový film

Jedná se o jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách – a film o něm vznikl až po padesáti letech! Dramatický příběh letu Neila Armstronga na Měsíc mapuje oscarový režisér Damien Chazelle, který na oběžnou dráhu vyslal Ryana Goslinga.

Johnny English znovu zasahuje
25.09.

Johnny English znovu zasahuje

Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu Johnny English. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě?

Yeti:ledové dobrodružství
17.09.

YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ v kinech od 27.září

Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí.

Jménem krále - 2
aktualizováno 22.07.

Ošklivé zranění během natáčení Jménem krále: Tvůrci jej šikovně zakomponovali do filmu!

Filmaři se během natáčení filmu Jménem krále museli potýkat s velkou nepříjemností. Jak nakonec celou situaci vyřešili?

Užijte si léto s Kinobusem a Nadací Nova
aktualizováno 28.06.

Užijte si léto s Kinobusem a Nadací Nova: Čeká vás 48 skvělých filmů zdarma!

V pondělí 18. června zahájil sezónu oblíbeny Kinobus, který provozuje Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP). Během léta od 18. června do 6. září 2018 bude objíždět Prahu a nabídne divákům zdarma ve 12 lokalitách celkem 16 zajímavých filmů.

Medvídek - 8
11.05.

Čeho si tvůrci tragikomedie Medvídek nevšimli? Detail, který přehlédli, vás pobaví!

U rozsáhlých celovečerních filmů není snadné ohlídat všechny detaily. Přiznejte se, vy jste si tohohle detailu všimli?

Věčně tvá nevěrná
02.01.

Věčně tvá nevěrná zažene zimní chmury definitivně!

Na konci února přijde na plátna kin film Milana Cieslara, který uvedl také nejúspěšnější komedii Život je život, pro rok 2015. Tento autor letos příchází s novou romantickou komedií, ta nese název Věčně tvá nevěrná.

Ewa Farna dokument
aktualizováno 06.11.

POPRVÉ OPRAVDU NAŠTVANÁ. Proč se Ewa Farna tak rozzuřila? Měla k tomu pádný důvod!

Možná si myslíte, že ji znáte, možná si myslíte, že je namyšlená, ale možná je to úplně jinak! Ewa Farna je totiž ženská, kterou by chtěl mít doma každý chlap.