Ivana Jirešová - 1
09.09.

Co našli diváci u Ivany Jirešové v batůžku? Podívejte se, co tam skrývá!

Prázdniny skončily a oblíbené seriály se vrátily zpět na obrazovku. Jak léto strávila usměvavá blondýnka z Ordinace v Růžové zahradě 2 a co nového se stalo u hvězd TV Nova?

Dovolená Řecko - 2
27.08.

Přijďte na Den s Novou a vyhrajte zájezd do luxusního hotelu v Řecku

V rámci Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu 15. září v ateliérech TV Nova v pražské Hostivaři, bude probíhat celodenní soutěž o spoustu zajímavých cen. Hlavní výhrou bude zájezd do luxusního hotelu Mitsis Norida Beach od cestovní kanceláře Blue Style!

Mariana Prachařová při živém rozhovoru na TV Nova - 2
27.07.

FOTO: S kým vyrazila Mariana Prachařová na dovolenou? Tohle není její přítel!

Talentovanou Marianu Prachařovou můžete znát nejen ze seriálu Ulice, ale také z pořadu Coca-Cola Souboj coverů. Po náročných pracovních měsících se Mariana rozhodla, že vyrazí načerpat energii na dovolenou. Koho si vybrala jako svého cestovatelského parťáka?

Kam na dovolenou?
27.06.

NEVÍTE, KAM NA DOVOLENOU? Inspirujte se těmito TOP 10 letními filmy!

Sezóna dovolenkových úniků před realitou je tady! A překvapivě nezačíná na letištích ani vlakových nádražích, ale u vás v obývacím pokoji. Vybrali jsme pro vás filmy, které nejenže pobaví svým dějem, ale navíc vás inspirují při výběru další letní destinace! Tak kam to bude?

Kristina Kloubková s přítelem
03.06.

S moderátorkou u moře: Přitažlivé křivky Kristiny Kloubkové teď patří fešákovi, který má v rodině exotické jméno. VIDEO

Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková vyrazila se svým přítelem Vaškem na jejich vůbec první společnou dovolenou. Špeh v podobě kamery s nimi nechyběl, musel přeci zjistit všechny podrobnosti o jejich novém vztahu. A že Kristina i jako maminka pětileté dcery Jasmíny vypadá božsky, se už přesvědčte sami. Zamilovaná dvojka vám dá i tipy k tomu, jakými aktivitami okořeňovat vztahy.

Petr Suchoň - hvězdy novy
04.03.

VIDEO: Petr Suchoň prozradil detaily svatby! Takhle probíhal nejšťastnější den jeho života

Oblíbený moderátor Televizních novin Petr Suchoň si vzal za manželku bývalou tenistku Kláru Koukalovou. Na svatbě byli jen jejich nejbližší a dlouho se ji podařilo tajit! Jak vše probíhalo?

Halina Pawlowská:
20.12.

S kým bude Halina Pawlowská trávit Vánoce? Konečně je to venku!

Halina Pawlowská je spisovatelkou, scenáristkou i moderátorkou. Tento rok byl pro ni opravdu velmi plodným. Napsala jubilejní knihu, zahrála si ve filmu a excelovala v divadle. To si žádá pořádný odpočinek. Jak bude trávit vánoční svátky?

Nela Boudová
12.12.

JE TO VENKU. Nela Boudová se na vánoční svátky chystá na dovolenou. A moc sněhu tam nebude...

Nela Boudová se na Vánoce už moc těší. Jejím největším letošním přáním je dlouhá dovolená, na kterou se již brzy vypraví. Kam to bude? Nejen to se dozvíte v rozhovoru!

Petr Říbal a Karel Kašák
07.08.

PŘEKVAPENÍ POD TRIKEM: Karel Kašák a Petr Říbal ohromili reportérku! Proč jí ukazovali holé břicho?

Petr Říbal a Karel Kašák – dva moderátoři Snídaně s Novou, kteří jsou pro každou legraci. To dokazuje i následující video, které vás jistě pobaví! Pánové se v něm mimo jiné rozpovídali o tom, co je čeká a jak si užívají léto.

Petra Svoboda
02.08.

Přiznání krásné moderátorky Petry Svobody: Bez čeho nikdy nevyjde na ulici?

Krásná moderátorka zpráv Petra Svoboda (35) je starostlivá maminka a nyní přiznala, bez čeho se kvůli strachu nikdy neobejde. Co u sebe neustále nosí?

Na baru: Petr Říbal
20.07.

Petr Říbal a jeho taktika během dovolené: Tohle jen tak někdo nevyzkouší!

Moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal vyrazil na premiéru sci-fi filmu Valerian a rozpovídal se o své dovolené, kterou praktikuje zvláštním způsobem. O co přesně jde?

Iveta Kořínková - léto - 12
aktualizováno 18.07.

TO VÁM NEDÁ SPÁT: Sexy moderátorka šla s kůží na trh! Dovolenou si užívala jen v rouše Evině

Krásná a sexy moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková se toho nebojí! Se svým partnerem vyrazila k moři a lákala ho na koupání tak, jak jí Bůh stvořil. A má rozhodně co ukazovat!