Pixar - 30 let animace
30.01.
SOUTĚŽ

SOUTĚŽ o vstupenky na velkolepou výstavu Pixar - 30 let animace

Od 15.2 do 26.5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru. Výstava, s názvem Pixar - 30 let animace, představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu. Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice. Hlavním mediálním partnerem výstavy je TV Nova.

Toy Story 3 - 12
aktualizováno 28.11.

VŠIMLI JSTE SI? V animáku Toy Story: Příběh hraček 2 se objevuje mnoho narážek na Star Wars

Animovaná rodinná komedie Toy Story: Příběh hraček má své pokračování. Čeho jste si ve filmu možná nevšimli a v čem se inspiroval slavnou filmovou ságou Star Wars?

Toy Story: Příběh hraček
16.11.

VŠIMLI JSTE SI? Tvůrci Příběh hraček prošpikovali desítkami povedených narážek. Schválně, jestli najdete všechny!

Tvůrci legendárního filmu, ve kterém hračky o samotě ožívají, ukryli do svých scén plno odkazů – jak na samotnou společnost, která film vyprodukovala, tak i na lidi, kteří se na tvorbě podíleli. Těchto detailů byste si opravdu nevšimli!

Toy Story 3 - 12
aktualizováno 16.01.

VŠIMLI JSTE SI? Do třetího pokračování Příběhu hraček animátoři zakomponovali postavu ze slavného hororu!

Postava z filmu George A. Romera, otce zombie žánru, se objevila ve třetím díle Příběhu hraček! Proč ji tvůrci do dětského filmu zakomponovali?

Toy Story 3
15.01.

GALERIE: Fotky z filmu Toy Story 3

GALERIE: Fotky z filmu Toy Story 3

Toy story
aktualizováno 05.01.

ODHALENÍ ZE ZÁKULISÍ: Kde jsou Buzz Rakeťák a kovboj Woody? Příběh hraček byl původně úplně jiný film!

Toy Story: Příběh hraček byl původně úplně jiný film, měl jiné hrdiny a také zápletka byla odlišná! Líbila by se vám vůbec taková verze? Podívejte se, co dalšího jste nevěděli!