Ostrov - 5
11.11.

OKATÉ PLAGIÁTORSTVÍ: Tvůrci akčního sci-fi Ostrov čelili žalobě!

Někdy se to s tou inspirací bohužel přežene. Své o tom ví autoři snímku Ostrov, kteří byli zažalováni za porušení autorských práv tvůrci podobného snímku ze sedmdesátých let...

Spider-Man 3
09.09.

Ve filmu Spider-Man 3 si měla původně zahrát Scarlett Johansson: Kdo nakonec roli získal?

Ve třetím díle filmové série tentokrát Pavoučí muž nebojuje jen s nebezpečnými padouchy, ale také sám se sebou. Snaží se ubránit svému temnému a agresivnímu "druhému já". Kterou scénu Petera Parkera si nezahrál on, ale někdo jiný?

Avengers: Infinity War - 6
26.04.

FILMOVÁ UDÁLOST DESETILETÍ? Avengers: Infinity War už teď láme filmové rekordy

Marvel otevřel svůj filmový vesmír již před deseti lety. Napříč filmy se rozrůstala dějová linie spojující rozličné hrdiny a nyní přišel čas na epické finále. Nad tvůrci visí pomyslný damoklův meč, jak se s touto výzvou poprali?

Avengers: Infinity War - 11
26.04.

GALERIE: Fotky z filmu Avengers: Infinity War

GALERIE: Fotky z filmu Avengers: Infinity War

Iron man 2 - 16
aktualizováno 23.01.

Iron Man 2 měl být původně úplně jiný film! Na podraz si stěžoval Mickey Rourke a režisér kvůli tomu skončil

Vznik druhého Iron Mana byl velmi komplikovaný. Studio si nadiktovalo změny, které musely být do děje zapracovávány v průběhu natáčení. Co jste ještě nevěděli o druhém díle oblíbené komiksové série?

Ostrov - 1
02.04.

TOP 10 ZAJÍMAVOSTÍ OSTROVA: Proč i přes její souhlas neuvidíme Scarlett Johansson ve filmu nahoře bez?

Scarlett Johansson je pověstnásvou krásou: je držitelkou řady ocenění pro nejkrásnější ženu i nejsexuálnější herečku současnosti, má řadu cen za nejvíc sexy tělo. Byla ochotná točit lechtivé scény nahoře bez, režisér to však odmítl. Proč? Čtěte TOP 10 zajímavostí o filmu Ostrov.

Dokonalý trik - 2
28.01.

Setkání s největším kouzelnickým mágem i odkaz k zaklínadlu! Film Dokonalý trik je tajemnější než jste čekali!

V dobách, kdy se kouzelníci považovali za jedny z největších celebrit, se na scéně objevují dva iluzionističtí rivalové – Angier a Borden. Jejich rivalita přeroste v nenávist. Napínavý film vás přenese do dob, kde se úspěch neodpouští. A tady je několik zajímavostí, o kterých jste možná ani neslyšeli!

Iron man - 1
aktualizováno 21.01.

TOP 5: I velkofilmy mají nedostatky. Všimli jste si těchto chyb ve filmu Iron Man 2?

O čem je druhý Iron Man? Se zjištěním, kdo ve skutečnosti slavný ocelový muž je, se objevuje masa lidí, kteří by Tonyho Starka rádi využili ve svůj prospěch. Jenže to není úplně tak jednoduché...

Dokonalý trik - 11
27.01.

GALERIE: Souboj mezi představiteli Wolverina a Batmana! Který z nich se stane lepším iluzionistou?

V dobách, kdy se kouzelníci považují za jedny z největších celebrit se na scéně objevují dva iluzionističtí rivalové - Angier a Borden. Jejich rivalita přeroste v nenávist. Napínavý film vás přenese do dob, kde se úspěch neodpouští. Kdo se stane pomyslným vítězem a předvede naprosto dokonalý trik?

Iron man 2 - 16
20.01.

GALERIE: Iron Man jako alkoholik! Proč chtěli tvůrci ze statečného hrdiny udělat trosku?

Zatímco v prvním díle se setkáváme s Iron Manem, tedy Tonym Starkem, který svou pravou identitu skrývá, ve druhém díle se dočkáme překvapení v podobě prozrazení. Se zjištěním, kdo je slavný Iron Man se strhává lavina lidí, kteří by Tonyho rádi zneužili ve svůj prospěch.