Vodní svět - 8
aktualizováno 16.12.

Natáčení skončilo hádkou! Kevin Costner si musel režírovat většinu filmu sám.

Dramatický snímek režiséra Kevina Reynoldse s názvem Vodní svět se během svého vzniku potýkal hned s několika problémy. Jejich hlavními důvody byly časté hádky mezi režisérem a představitelem hlavní postavy Kevinem Costnerem. Proč Kevin Reynolds nakonec natáčení opustil?

Drákula: Neznámá legenda - 1
16.11.

Nejznámější upír historie ve filmové legendě ze Severního Irska: A Johnny Depp jako Drákula?!

Postava Drákuly patří mezi filmaři k těm nejoblíbenějším. Objevuje se dokonce ve více než 400 snímcích. V Neznámé legendě se jako Drákula představil Luke Evans a hlavní ženskou roli si měla zahrát Abbie Cornish. Ta ji však odmítla! Co dalšího jste o tomto fantasy filmu nevěděli?

Vlak plný peněz - 5
26.10.

Snímek Vlak plný peněz inspiroval dva vandaly k otřesnému činu. Film byl málem zakázán!

Dvojce vandalů způsobila bolestivou smrt nevinného muže, kvůli čemuž mnozí volali po zákazu snímku Vlak plný peněz! Proč?

První člověk - 3
aktualizováno 02.10.

Kdo byl ve skutečnosti Neil Armstrong? Tajemství ze života prvního muže na Měsíci odhalí nový film

Jedná se o jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách – a film o něm vznikl až po padesáti letech! Dramatický příběh letu Neila Armstronga na Měsíc mapuje oscarový režisér Damien Chazelle, který na oběžnou dráhu vyslal Ryana Goslinga.

Galerie: Matrix Reloaded - 2
aktualizováno 25.09.

Kdo musel na natáčení Matrixu extrémně zhubnout? To vás hodně překvapí

Legendární akční Sci-fi Matrix má několik tajemství, o kterých jste neměli ani zdání. Je tohle vůbec možné?

Will Smith - 1
aktualizováno 25.09.

Will Smith si zadělal na pořádný MALÉR: Vyzradil závěr filmu ještě před premiérou!

Někdy holt neudržíte jazyk za zuby a uklouzne vám něco, co by nemělo. Své o tom může vyprávět Will Smith, který byl jen krůček od pořádného maléru...

Špion, který mi dal kopačky
16.08.

Špión, který mi dal kopačky: Jak dopadla akční komedie tohoto léta, která se natáčela i v Praze?

Mila Kunis se v nové ulítlé akční komedii prohání Evropou a nevynechává ani Prahu. Jak její výlet dopadl?

Špion, který mi dal kopačky
aktualizováno 10.08.

VIDEO: Pořádný akční nářez! Milu Kunis v novém filmu odkopnul špión a pak se začaly dít věci

Jak byste reagovali, kdybyste zjistili, že váš ex byl špión? Přesně s tím se snaží Mila Kunis vyrovnat v akčním hollywoodském trháku Špión, který mi dal kopačky. Připravte se, bude to jízda!

Špion, který mi dal kopačky - 8
aktualizováno 10.08.

GALERIE: Fotky z filmu Špión, který mi dal kopačky

GALERIE: Fotky z filmu Špión, který mi dal kopačky

Tombstone - 6
07.08.

Vyhazov režiséra i stovky lidí ze štábu: Natáčení westernu Tombstone doprovázely obrovské trable

Natáčení westernu Tombstone s Kurtem Russellem i Valem Kilmerem v hlavních rolích, který je mezi diváky pochvalovaný, bylo plné překvapení. Kdo byl přímo „za pochodu“ vyhozen a jaké komplikace způsobilo neustálé přepisování scénáře? Co možná ani netušíte.

01.08.

Blonďatý krasavec z Kobry 11 riskuje i v osobním životě. Jeho srdce tluče pro adrenalinový kousek, který hraničí se zákonem

Svalnatý a opálený Daniel Roesner, alias Paul Renner, byl v pořadí již osmým parťákem Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay) v oblíbeném seriálu Kobra 11. Šarmantní herec má ale zajímavý adrenalinový koníček i v reálu a dokonce kvůli němu občas riskuje svůj život.

Sázka na smrt - 4
26.07.

Protesty proti natáčení Sázky na smrt: Proč obyvatelům vadila přítomnost známého herce v jejich městě?

Poslední případ Drsného Harryho je zároveň tím nejohavnějším. Věděli jste, co má známý snímek společného s oblíbeným Deadpoolem?