Reportáž - celebrity a koníčky
30.09.

ZÁLIBY HVĚZD: Co dělají ve svém volnu? Některé koníčky jsou skutečně úchvatné!

Nějaké ty koníčky a záliby má zkrátka každý. A čemu se ve svém volném čase věnují představitelé hrdinů z oblíbených seriálů? Občas to je lehce bizarní...

Kobra 11 22. řada - 10
07.09.

Střelba, přepadení a rychlá auta: Na Nova Action startuje premiérová řada Kobry 11

Fanoušci legendárního krimi seriálu Kobra 11 mohou jásat! Semir Gerkhan a jeho kolegové se totiž na Nova Action představí v premiérových dílech 22. řady. Co vás v nich čeká?

Online
aktualizováno 08.08.

Podzim na webu a tematických stanicích TV Nova: Těšte se na neokoukané pořady i premiérové filmy

Nové pořady a seriály vás nečekají jenom na hlavním kanálu, ale i na tematických stanicích skupiny Nova. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci online pořadů, kteří se mohou těšit na velké novinky.

TV Nova
aktualizováno 08.08.

PODZIM NA TV NOVA: Návrat oblíbené reality show i nový lifestylový pořad!

Televize Nova představila své podzimní vysílací schéma. Těšit se můžete nejen na pokračování oblíbených seriálů, ale i na zcela nové formáty, které jste na obrazovkách ještě neviděli.

dárek - 2
aktualizováno 31.07.

JEDINEČNÁ ŠANCE: Setkejte se s oblíbenou hvězdou TV Nova a staňte se součástí unikátní knihy!

Televize Nova za pár měsíců oslaví své 25. narozeniny. Chcete se i vy stát součástí narozeninové knihy, vydané k oslavě jejího čtvrtstoletí? Podívejte se, jak na to, je to velmi jednoduché!

Seriály
23.07.

VELKÝ FOTOKVÍZ: Nejen v Ordinaci jezdí sanitky. Poznáte, z jakých seriálů jsou vybrané fotografie?

Televize Nova připravila pro své diváky již nespočet oblíbených seriálů. Znáte je všechny dobře? Otestujte se ve velkém fotokvízu!

Léta 2018 na Nově
aktualizováno 07.06.

POŘÁDNÁ NÁLOŽ: Původní seriály, zahraniční trháky i populární detektivky. Léto na Nově bude legendární!

V létě mají pauzu oblíbené seriály televize Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, ale nezoufejte, skupina Nova připravila program plný dalších českých seriálů a českých hereckých hvězd, které vás budou v teplých měsících bavit! Na co se můžete těšit?

Seriál Arrow
06.03.

Dilema v seriálu Arrow: Oliver už ví, kdo je Prometheus! Proč se mu nemůže postavit?

Adrian Chase je temný lučištník Prometheus! Oliver už ví, kdo je jeho protivníkem a kdo se skrývá pod maskou, nemůže se mu však postavit ani jako starosta, ani jako Green Arrow.

Jiřína Daňhelová
11.02.

Představitelka nové postavy promluvila: Do seriálu Ulice přinese parádní ´čóro móro´

Televize Nova na tiskové konferenci představila programové novinky pro jarní sezonu. Hvězdy oblíbených seriálu prozradily, na co se diváci můžou těšit! Jaký zmatek vnese do seriálu Ulice nová postava?

Oblíbené seriály televize Nova
05.02.

OBLÍBENÉ SERIÁLY V ČÍSLECH: Kolik dílů měla mít původně Ordinace a kolik postav už diváci zažili v Ulici?

Vaše oblíbené pořady v číslech! Kolik času by vám zabralo zhlédnout v kuse všechny díly Ordinace? A jaký počet hlavních a epizodních rolí i komparzistů se vystřídal na place Ulice? Podívejte se!

Seriálové krásky
aktualizováno 30.12.

Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

Objevují se pravidelně na obrazovkách, u vás doma se už staly milými hosty. Řeč je o herečkách z vašich oblíbených seriálů. Která seriálová postava vás zaujala natolik, že byste ji chtěli poznat i ve skutečnosti?

Aneta Krejčíková
27.12.

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ, 3. KOLO: Vyhrajte parádní ceny z oblíbených pořadů TV Nova!

Nejste spokojeni s tím, co jste dostali pod stromeček? Toužíte ještě po nějakém vánočním dárku? Právě teď máte jedinečnou šanci! Stačí jedna odpověď a poté trocha štěstí.