Nejkrásnější princezny
27.12.

ZE MLEJNA nebo POPELKA? Která česká princezna je nejoblíbenější? HLASUJTE!

O Vánocích je čas na pohádku. A ta se neobejde bez krásné princezny. Přinášíme vám přehled těch nejznámějších. Která je vaše oblíbená? Hlasujte pro ni v anketě!

Sympaťačky
05.08.

Se kterou seriálovou kráskou byste chtěli strávit den života? HLASUJTE!

Kdybyste měli na výběr z pětice nejsympatičtějších seriálových postav, kterou byste si vybrali? Strávlili byste den spíše s potrhlou Phoebe, sarkastickou Peggy, milou Charlotte, naivní Rachel nebo s puntičkářkou Monikou? Hlasujte!

Tři bratři anketa
aktualizováno 23.12.

SLAĎOUŠ, SILÁK, NEBO INTELIGENT? Který z bratrů v pohádce Tři bratři je mužem vašeho srdce? HLASUJTE!

Přímo na Štědrý den vám vytvoří úsměv na tváří pohádka Tři bratři od Zdeňka a Jana Svěrákových. Tři bratry zde ztvárnili populární herci Vojtěch Dyk, Tomáš Klus a Zdeněk Piškula. Který z bratrů se vám líbí nejvíce?

Drazí sousedé
aktualizováno 03.07.

Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Robert Jašków a další! Poznáte, co spojuje tyto oblíbené seriálové herce?

Lenka Zahradnická hraje v seriálu Ulice oblíbenou Hedviku, Robert Jašków si zase v Ordinaci v růžové zahradě 2 střihnul roli agresivního lékaře-narkomana, Danu Batulkovou si jistě pamatujete z Comebacku. Co všechny tyto oblíbené seriálové herce spojuje?

Detektivové
aktualizováno 11.09.

FOTO: Nejvíc sexy detektivové a policistky! HLASUJTE pro svého favorita!

Urostlý, charismatický, malý, vysoký, s bradkou nebo bez? Od kterého seriálového detektiva byste se, dámy, nechaly dobrovolně zatknout? A vy pánové - od které detektivky? Hlasujte!