Marek1606
04.11.

Marek Ztracený pomůže Milanovi Peroutkovi dobýt česká rádia! VIDEO

Český zpěvák a skladatel Marek Ztracený již dvakrát pokřtil svou novou desku a třetí koncertní křest má ještě před sebou. Na podiu s Markem byl k vidění skladatel Jaroslav Uhlíř nebo zpěvačka Marta Jandová. Hvězdné bylo i publikum, ve kterém nechyběl třeba Milan Peroutka.

Miro Žbirka
01.10.

Miro Žbirka vydává nové album! Jednu z písní s ním nazpívala kráska ze SuperStar

Double Album, druhé album, které Miro Žbirka natočil v londýnském studiu Abbey Road, vychází ve slovenštině i angličtině na 2CD a 2LP ve vydavatelství Universal Music už tento pátek – 5. října!

Anketa o nejlepší herce TV Nova
18.09.

VIDEO: Tisíce fanoušků si užily Den s Novou v ateliérech Ulice a Ordinace! Tak to vypadalo na místě

Na dva a půl tisíce fanoušků, sedm desítek hereckých a moderátorských osobností TV Nova a třináctihodinový maraton prohlídek kulis a dekorací nejoblíbenějších seriálů TV Nova. Takový byl druhý ročník festivalu Den s Novou, tentokrát pořádaný přímo z míst, kde vznikají dlouhodobě nejúspěšnější seriály Česka!

Koncert Mikolase Josefa - 1
aktualizováno 16.08.

Zpěvák Mikolas Josef byl pěkné číslo: O hodině hudební nauky křičel na učitele sprosťárny!

V rámci festivalu Prague Pride proběhla akce s názvem Dance Divas, která pod širým nebem nabídla vystoupení 35 účinkujících. Na pódiu se představil také Mikolas Josef, který je po velkém úspěchu na Eurovision Song Contest v jednom kole. Na akci dorazil jen několik hodin po svém návratu z Kanady, kde pilně pracoval na novém songu!

Dance Divas - Mašková, Josef
aktualizováno 16.08.

VIDEO: Tereza Mašková a Mikolas Josef vzdali hold pěveckým legendám a dostali publikum do varu!

Páteční večer Křižíkovu fontánu v rámci festivalu Prague Pride rozezněl festival Dance divas. Pod širým nebem nabídl vystoupení 35 účinkujících, včetně Terezy Maškové, Mikolase Josefa, Debbi, Lipa nebo Honzy Bendiga.

Matrix in Live
03.08.

Přes 140 hudebníků doprovodí projekci kultovního Matrixu v Praze

Do Česka poprvé míří akce Matrix Live – Film in Concert. Projekce kultovního science fiction filmu bude v sobotu 8. září s doprovodem Filharmoniků města Prahy a Vysokoškolského uměleckého souboru Univerzity Karlovy. Vystoupí ve velkém sále Kongresového centra Praha pod taktovkou autora soundtracku, skladatele Dona Davise.

Mikolas Josef
aktualizováno 17.08.

JSI NA ŠPATNÉM POLI! Natáčení videoklipu Mikolase Josefa: Někdy se zkrátka nezadaří

O víkendu proběhl v pražských Žlutých lázních již třetí ročník festivalu Ynspirology. Jeho návštěvníci se mohli setkat se zajímavými lidmi a vyzkoušet si nepřeberné množství aktivit. Na velkém pódiu se představil také Mikolas Josef, který je po velkém úspěchu na Eurovision Song Contest v jednom kole.

Mašková a Josef
aktualizováno 26.07.

UNIKÁTNÍ KONCERT: Tereza Mašková, Mikolas Josef a legendární Michael Jackson! Na co se můžete těšit?

Vítězka soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018 Tereza Mašková a finalista soutěže Eurovison Song Contest 2018 Mikolas Josef složí na koncertu Dance Divas hudební poctu Michaelu Jacksonovi a Whitney Houston!

MIRAI & POETIKA tour - 2
aktualizováno 02.03.

FANOUŠCI POZOR: Na jarní turné kapel MIRAI & POETIKA zbývají poslední volné vstupenky!

Mirai a Poetika patří mezi nadějné mladé skupiny současnosti. Koncem minulého roku vydaly svá debutová alba, která svým posluchačům představí na společném turné. To čítá 9 zastávek a odstartuje 9. března v Chodově u Karlových Varů. Většina míst již hlásí vyprodáno!

Harry Potter in concert
19.01.

HARRY POTTER ZAVÍTAL DO PRAHY! Jak probíhaly přípravy na unikátní koncertní turné?

Svět Harryho Pottera doslova ožil v pražské O2 areně při promítání druhého dílu čarodějnické ságy. O živý hudební doprovod se postaral Český národní symfonický orchestr. Co o úžasném koncertu prozradil sám zakladatel a ředitel orchestru Jan Hasenöhrl?

Harry Potter i n concert
aktualizováno 15.01.

Známe výherce soutěže o vstupenky na filmové koncertní turné Harry Potter a Tajemná komnata In Concert v O2 areně!

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem ságy o Harrym Potterovi!

Harry Potter a Tajemná komnata
aktualizováno 10.01.

VIDEO: Unikátní filmové koncertní turné pro fanoušky Harryho Pottera je tu. Podívejte se na exkluzivní ukázku!

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem oblíbené ságy o mladém čaroději. Máte již vstupenky na tento nezapomenutelný zážitek?