Pixar - 30 let animace
30.01.
SOUTĚŽ

SOUTĚŽ o vstupenky na velkolepou výstavu Pixar - 30 let animace

Od 15.2 do 26.5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru. Výstava, s názvem Pixar - 30 let animace, představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu. Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice. Hlavním mediálním partnerem výstavy je TV Nova.

Hledá se Nemo
aktualizováno 02.01.

Slavné hlasy postaviček z Hledá se Nemo: Tipnete si správně, kdo malé rybky namluvil?

Cílovou skupinou animovaných filmů jsou především děti. A filmy pro děti musí mít samozřejmě český dabing. Víte, kdo nadaboval hlavní postavy z geniálního díla studia Pixar Hledá se Nemo?

Hledá se Nemo, galerie - 16
29.12.

GALERIE: Hledá se Nemo

GALERIE: Hledá se Nemo

Hledá se Nemo, galerie - 6
24.02.

ŽALOBA! Je slavný animák Hledá se Nemo originál, nebo Disney okopírovali nápad někoho jiného?

Věděli jste, koho sesadila ryba Nemo z 1. příčky mezi animáky? A co stojí ve skutečnosti za obžalobou společnosti Walt Disney Pictures?

Hledá se Nemo, galerie - 16
22.02.

GALERIE: Hledá se Nemo

GALERIE: Hledá se Nemo

TOP animáky - 4
28.12.

HLASUJTE O NEJLEPŠÍ ANIMÁK! Roztomilostí, humorem, hláškami… Který u vás jasně vede?

Éra klasických animáků už je ta tam, ale to nikoho nemusí trápit, protože tu máme hned několik úžasných skvostů jako Ledové království, Na vlásku, nebo třeba Shrek. Který z počítačových animáků je podle vás ten NEJ, dokážete se vůbec rozhodnout?