Na pytlácké stezce - 1
11.09.

Slavná hájovna z filmu Na pytlácké stezce se objevila i v oblíbeném večerníčku! Uhodnete v jakém?

Každý milovník českého filmu si ve spojení se jménem Tomáš Holý okamžitě vybaví dětské komedie, které baví dodnes. Klostermannova chalupa v Srní na Šumavě se stala místem natáčení pro trilogii Pod jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem. Kolik ale její pronájem v roce 1978 stál?

Animovaný film Auta - 14
13.07.

Všimli jste si? Tvůrci do animáku Auta ukryli příběh skutečného člověka!

Snímek Auta odstartoval veleúspěšnou animovanou trilogii. Jinak to snad ani s filmem studia Pixar, špičky v oboru, dopadnout nemohlo. Věděli jste ale, že jedna z hlavních postav je inspirována skutečným člověkem?

Návrat do budoucnosti 2 - 10
07.07.

ODHALENÍ: Bude čtvrté pokračování legendárního Návratu do budoucnosti?

Návrat do budoucnosti je jedna z nejvyváženějších sci-fi sérií vůbec, miliony fanoušků po celém světě více než třicet let zbožňují všechny tři originální a dnes kultovní filmy a dohadují se, který je tím vůbec nejlepším. A pochopitelně sní o pokračování, o kterém se mluví už celé roky. Jak to s ním tedy je?

Pán prstenů - 5
30.06.

VIDEO: Na place Pána prstenů kradl známý herec. Svými úlovky se pak dokonce chlubil!

Trlogie Pán prstenů je bezesporu kultovní záležitostí. Mnozí fanoušci ji milují k zbláznění. Více než vřelý vztah k ní mají i známí herci, kteří v ní hrají. A jeden z nich si chtěl z natáčení odnést více než jen vzpomínky.

Slunce, seno...
13.01.

PROZRAZENO: Rodinné natáčení trilogie Slunce, seno! Kteří slavní herci si zde zahráli se svými příbuznými?

Nezapomenutelnou trilogii Slunce, seno zná snad každý. Málokdo však ví, jaké vztahy mezi sebou měli někteří herci ve filmu! Kdo si zahrál se svým tatínkem? A ve kterých scénách se sešla prakticky celá rodina?

Petra Pyšová - Miluna ze Slunce, seno - 1
17.01.

GALERIE: Od nahých prsou k práci knihovnice! Víte o kom je řeč?

Druhá komediální bomba, ve které rozhodně nebude nouze o další nezapomenutelné vtipy a směšné situace. Navíc k tomu všemu zde uvidíte ještě pár facek!